Author Topic: Doktor, doktorica i sestre svi prva liga, vrlo uslužni i na raspolaganju za 5  (Read 1763 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Danas obavio liječnički, u Rijeci
Pa dijelim iskustvo ukoliko kome može biti od pomoći..

Došao sam u 8.25 u ordinaciju, do 9 i 15 sam dao krv (3 ampulice), i urin, te  napravio EKG, pregled vida, sluha i ispunio nekakav  upitnik sa sestrom. zatim 20 minuta psihotestova (vrlo slični onima za odlazak u vojsku). Nakon toga kod doktora Nikolića (razgovor , povijest bolesti ukoliko postoji i sl). zatim su me  poslali u Medico na RTG pluća (100 kn trošak - dobio račun) ispod mapa kako možete pješke od medicine rada do medica . Ukoliko nekom treba  bolje  pojašnjenje pitajte (udaljenost je  cca 5 minuta  hoda).
slika lokacija u attachu

RTG riješen  u cca 30 minuta čekao još oko 15 minuta nalaz. u 11.30 sam se vratio u medicinu rada, obavio pregeld kod doktorice (taj pregled je važan za pomorsku knjižicu), analiza svih nalaza osim krvi, provjera motoričkih sposobnosti i sl. gotovo u 15 minuta. Zatim sam čekao 12 sati da budu nalazi za krv i urin gotovi. Opet kod doktora Nikolića, koji je ispunio formulare potrebne za kompaniju priložio nalaze i to je to.

Trošak 1200 kuna (doktor je forwardio sve nalaze mom agentu i meni na e-mail, orginal sam dobio u ruke za ponijeti sa  sobom na  brod, za uslugu mi je izdan račun. U 12.30 gotovo sa  svime. Sa sobom sam doni samo karton cijepljenja (dobio sam ga  u arhivi tu u gradu gdje živim, predškolska ambulanta, potrebni su dokaz o cijepljenju koje obavite  kao mala djeca).

Doktor, doktorica i sestre svi prva liga, vrlo uslužni i na raspolaganju za 5.

Ukupan trošak,
1200 kn pregled medicina rada (račun izdan)
100 kn RTG snimak poliklinika Medico (račun izdan)
35 kn parking :)
50 kn, kava, marenda i sl :)

jedini problem temperatura preko 30 stupnjeva  ;D
ča je  život vengo fantažija