Author Topic: Kad treba do?i, koliko traje? Šta vam rade?  (Read 2782 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline majalovric

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Trebala bi ići na liječnički u Rijeku pa recite kad treba doći , koliko traje. Šta vam rade? Dal mjere visinui težinu- dal se treba skinuti (radi mjerenja i sl. - naravno ne do kraja) , kakav i gdje je pregled ginekološki za djevojke? Kakav je doktor? Brine me jer imam jako malo kila - mršavica i pol tak da neznam dal bi prošla ako imaju neka određena mjerila. Jel moguće da pogledaju malo kroz prste?
Koliko traje cijeli pregled i koliko se čeka na rezultate?
Please javite što prije.

Thnks

Offline Mladen1202

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Kad treba do?i, koliko traje? Šta vam rade?
« Reply #1 on: 21/May/2010 »
Evo reći ću ti sve osim ginekološkog dijela ;D

Dođi u 8.15. Prvo tamo daš urin, onda izvadiš krv, onda ideš vid, sluh, ekg, pa 25 min. psihotestova... Sve skupa ide jako brzo, skidaš se samo gore da ti poljepi one pipke za ekg. Ne mjeri ti visinu i težinu, samo te pita, za mršavice nisam vidio ograničenja, imaju ih jedino za pretilost. To sve napravite sa sestrom i onda tek idete kod doktora. Sestra je mlada i super opuštena, a doktor je isdto prva liga.
Kod njega još malo pitanja da li ste bolovali od ovog/onog, uzimate kakve lijekove itd... Dobijete uvjerenje za kapetaniju.
Slijedi slikanje pluća koje obavite parsto metara dalje u klinici Medico, to je dodatnih 100 kn.

Ako ste napravili D1, prije 12 sati stigne se otić do kapetanije predati papire za pom. knjižicu, to je 100 m od doktora.
Kad dobijete sliku pluća (cca 30 min sve skupa) idete natrag do doktora, ili na kavu, ovisi kad vam je rekao dr. da dođete.
Vratite se s tim plućima i onda su već gotovi laboratorijski nalazi i ako je sve ok, dr. vam sve to skenira agentu ako je potrebno, originale vam spakira u koverticu koju nosite na brod i to je otprilike to. Cijepite se ako želite, ja sam se još jednom piknul (platili ste ali ne morate jer smo se svi za to cijepili još kao mali)   :uzdravlje:

1350 kn doktoru  100 kn slikanje pluća, paškog sira i istarskog pršuta sestri  :D

Offline AlanRi

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Kad treba do?i, koliko traje? Šta vam rade?
« Reply #2 on: 25/October/2013 »
Evo samo da potvrdim da je jos uvijek sve isto. Procitao sam ostale postove i Mladen je najtočnije napisao  :-))))'
Samo budite strpljivi, ja sam na kraju lagano poludio od čekanja, trebao sam otići na kavu  +U+