Author Topic: Bilo ko, bilo šta o Celebrity Reflection-u !??  (Read 3808 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Darus

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Bilo ko ,bilo shta o Celebrity Reflection-u !?? :moli:   Ukrcavam se 17.05.'13.  U Rimu  :)

Offline Darus

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Kontam ,novi brod pa se malo toga zna... Da li ipak neko zna neshto o poziciji Bar Utility , dosta toga sam nachuo i sam al' neka informacija iz prve ruke bi bila neprocijenjiva   :pop:

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Kolega Rumljanin ti je napisao odlican osvrt na tu poziciju pa malo pronjuskaj
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline Darus

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Zivio  :uzdravlje:   

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Ja sam relativno skoro dosla sa Reflectiona i ne znam koliko mogu da ti pomognem za tu tvoju poziciju,ali bilo je par nasih momaka na njoj i nisu bas zadovoljni. Prvo,radis kao k****n i danju i nocu,vuces teska kolica sa picem i jako malo vremena imas za odmor.Drugo,jako je losa plata. Nisam sto posto sigurna ali mislim da nije ni 1000$ mesecno. Dok vec sledeca pozicija bar server moze da zaradi  duplo vise. Tako da ti je moj savet da ako si vec otisao kao utility da grebes i rukama i nogama za promociju. Sto pre. Trebalo je da dodje neki Turcin bar menadzer i svi su pricali da je ok, i da je fer. Nadam se da ces uspeti...sve najbolje i ko zna,mozda se i vidimo tamo.....pozdravi puno Mihajila iz Makedonije....on je bio na tvojoj poziciji i sa odmora se vraca sa promocijom.....

Offline stobi

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Ja sam relativno skoro dosla sa Reflectiona i ne znam koliko mogu da ti pomognem za tu tvoju poziciju,ali bilo je par nasih momaka na njoj i nisu bas zadovoljni. Prvo,radis kao k****n i danju i nocu,vuces teska kolica sa picem i jako malo vremena imas za odmor.Drugo,jako je losa plata. Nisam sto posto sigurna ali mislim da nije ni 1000$ mesecno. Dok vec sledeca pozicija bar server moze da zaradi  duplo vise. Tako da ti je moj savet da ako si vec otisao kao utility da grebes i rukama i nogama za promociju. Sto pre. Trebalo je da dodje neki Turcin bar menadzer i svi su pricali da je ok, i da je fer. Nadam se da ces uspeti...sve najbolje i ko zna,mozda se i vidimo tamo.....pozdravi puno Mihajila iz Makedonije....on je bio na tvojoj poziciji i sa odmora se vraca sa promocijom.....
Ja dolazim krajem Septembra na Reflection (1 ugovor) kao Bar Waiter i naznam sta da ocekujem isto. Kako mogu da kontaktiram sa Mihajila? Pretpostavljam da moze da mi da smer o tome sto me ceka. Hvala ti.
You are the creator of Your own destiny. It's You vs. You.

Offline Darus

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
@nmajm ,hvala na info. Svjestan sam svega toga ,pripremio sam se i psihichki i fizichki za guljenje po cijeli dan za ne bash neku zaradu. S' obzirom da nikad nisam radio u Bar-u, nisam imao nekog izbora. Engleski govorim dosta dobro i to mi je bila jedina prilika da glatko prodjem. O promociji stalno razmishljam i to je ono shto ce me vuci naprijed (sa sve tim kolicima i picem  :plovim: ).  Ako uzmem u obzir da i ovdje u CG crnchim za nekih 350 eura mjesechno ,tamo ako budem imao 700 bice veliki pomak ;) Potrudit' cu se da zapamtim i prenesem pozdrav Mihajlu. A ti kada i ako se vratish, lako cesh me prepoznati medju svim tim Indonezanima i Kinezima pa se javi  ;) Hvala jos jednom i  :uzdravlje:

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
stobi..mozda je najbolje da kontaktiras decka za kog sigurno znam da je ovde na forumu... mislim da mu je nick harlemultras.....on je trenutno na Reflectionu na poziciji bar waiter.....on ce ti najbolje objasniti sve sto te zanima......


Offline stobi

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
@nmajm

Hvala ti za sve informacije koje si mi dala, potrazicu harlemultras jos danas ="" . Ako se budes vratila na Reflection ja castim  :uzdravlje:  :yeah:
Pozz.
You are the creator of Your own destiny. It's You vs. You.

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Idem na Reflection 25.07.2014 kao Snack Attendant Casual. Ima li sada neko vise detaljnih informacija o poslu na tom brodu? :)