Author Topic: Došao sam ju?er doma i dole je sad navala velika  (Read 3303 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline gjurox

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Evo ekipa da pomognem sa kojim savijetom iako nisam za jahte ali sam radio u Nici do neki dan i znam cijelu priču!
Dakle prije nego idete imate jeftine letove iz zadra za marseill sa ryanairom!
ja sam platio 10 eura a i da je skuplje nije 200 eura kao sto sam procitao! vozi vam bus sa aerodroma za 8 eura do stanice Gare de Marseille-Saint-Charles!
od tamo imate vlak za Nicu za 33-36 eura, zavisi koji dio dana!
Najbolje je ostati u Nici i putovati za Antib ili Monaco jer vam je bus u cijeloj regiji za 1 smjer 1 euro!! malo je duze od vlaka ali je vlak mislim 4.60 do antiba ako se ne varam!
Imate Hostel u Nici za 15-16 eura dan!
Hostel Smith je u 20 Rue Droite  06300 Nice i hostel u rue de angleterre Nice art za 16 eura! s**** je sta je od 1.5 ovaj hostel 25 eura a za smith ne znam.
Puno ekipe onda ide od tamo za antib di je smjestaj u najboljem slučaju 30 eura jer ovi namjerno deru zbog ekipe koja dolazi traziti posao!
Najvise je engleza i ekipe iz juzno africke republike a dobro je da vecina nema niti dan radnog staza!
Tamo se drzite zajedno jer svi pomazu samo svojima vecinom iako ima ok ljudi koje sam ja upoznao iz engleske!
Posao naravno nije zagarantiran nikome pa pripremite barem 50-ak kopija životopisa sa slikom i certifikata jer je jedna kopija 20 centi a u antibu vam mogu naplatiti i 2 eura!
Dosta je naših kapetana i oficira samo oni dolaze na gotovo ali nas cijene kao pomorce i to nam je prednost!
Imate eurolines u suradnji sa Lastom bus iz bg-a za nicu!
Za ekipu iz srbije je ok a vi probajte nazvati pa uci na Bregani u bus!
Ja sam platio iz Nice za Bg 110 eura ali ako kupite kartu u autobusu je 94 eura!
Dosao sam jucer doma i dole je sad navala velika jer je 4mj regrutacija al to znate i bez mene!
Svima koji idete želim sreću da nađete posao!
pozzz