Author Topic: Pozdrav svima, po?etkom Maja idem na Oceania Cruises, pozicija - sommelier  (Read 1942 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Gung-ho

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Moje ime je Aleksa. Iz Beograda sam.  Imam lepo iskustvo u ugostiteljstvu (radio sam kao sanker na pocetku svoje karijere, a kasnije presao u konobare; nemam zavrsenu ugostiteljsku, ali sam imao divne kolege i nisam bio lenj da naucim razne sitne "bitne / ne bitne" detalje), poslednjih par godina sam se posvetio vinima i vinskoj kulturi.

Hvala svima na njihovim doprinosima, ovde na forumu, jer sam se lepo informisao o zivotu i radu na brodu. Aplicirao sam preko Kouzona i EP-a ali oni nisu imali srece da odem preko njih. Pa sam tako nasao neku drugu agenciju, o tome drugi put, i pocetkom Maja idem na Riviera, Oceania Cruises, pozicija - sommelier. Znam naprosto da je pozicija lepa i zahtevna ali ja ne brinem; ako je neko posvecen tome, kao ja, i ako u tome vidi nesto vise od zarade... to je onda sjajno, zar ne? Inace imam ambiciju da kad zaradim dovoljno novca upisem napredne studije o vinu - znanja nikad dosta.

Ako nekog interesuje moj nick, moze da proveri na Google. Ovaj forum mi je mnogo pomogao pa tamo gde "rupu" pronadjem ja cu je dopuniti ::yes::

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)