Author Topic: Evo ljudi nakon 2 odra?ena ugovora sa Carnival-om  (Read 13313 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Evo ljudi nakon 2 odra?ena ugovora sa Carnival-om
« Reply #15 on: 18/January/2013 »
Cuj buraz to je strasan osjecaj kad te neko gura kao naj obicnijeg roba ,sve sam to na neki nacin i iskusio .Ja sam u dvije godine cuo tonu prijetnji ;psifoloskog karaktera i sve te smicalice prezivis .Nakon nekog vremena ti je svedno cuo video ,sve je to jedan veliki vic  :waiting:.
Ali moram da pohvalim Carnival nikad nisam imao problem sa oficirima ,HD i slicnim sve je veoma slobodno i labavo The fun ships . b00/

Offline Chiza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Evo ljudi nakon 2 odra?ena ugovora sa Carnival-om
« Reply #16 on: 18/January/2013 »
nemam ja nista protiv RCCL-a on samo nije za mene, zbog toga sam jednostavno promjenio kompaniju... ne zelim da budem jedan od whinera sto se zale na je**** hranu... WOULD U GROW UP gdje vi to imate izbor 30+ vrsta jela da jedete u ovim zemljama.... ili tipa kabina.... pa meni je toliko velika bila da kad se napijem zamjenim ormar sa toaletom pa me cimer hvata da ne pisam u njega.... (jedino su mi jasni tipovi koji su visoki pa ne mogu da stanu u krevet) ali kad dodje do psihickog karanja nisam sa RCCL-om da ne bi otisao u federalni zatvor u SAD-u.... iako bi mi mozda bilo ok tamo :D

Offline Tonchie

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Evo ljudi nakon 2 odra?ena ugovora sa Carnival-om
« Reply #17 on: 20/January/2013 »
svakako mislim da je bolja opcija ostat na carnivalu i promjenit poziciju...a image izbjec pod svaku cjenu
uvik je tava zelenija s druge strane,pa i sa imaga mislimo da je bolje radit za carnival i bilo tko koga znam je imao vecu placu kao fotog na carnivalu nego na image...osim ako ides na disney al to je samo za one sa extra zivcima i extra izdrzljivima....ja ne bi ni za koje pare

Disney je odlican za foto dept. Ustvari zavisi koj diznijev brod dobijes. Ja sam na Magic i je OK. Radi se 8 sati na port day, 12 na sea day, plata je veca nego na Carnival ili NCL. Na Dream je jos veca, ali se radi 12-14 sati dnevno. I potrebno je imati Disney personality. Ja kad sam bio u Majamiju bio je jedan momak iz Smedereva koji je celo vreme govorio da voli raditi s decom, ali su odlucili mene pustiti na Disney. Mozda zato sto sam bio najbolji na treningu i zato sto sam fotografirao decu pred da idem na brod :)
If you can dream it, you can do it.

Offline JoeQ

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Zanimljivi postovi moram reci, pogotovo za mene kao buduceg fotografa na Canival-u  :rolleyes: Vidim da mnogi pominju promenu pozicije i departmenta, pa me zanima koliko je to zaista moguce ? Na primer pokazes diplome ( fax, master) zavrsis neki kurs na Carnivalu ? I da li moras u svakom slucaju odraditi jedan ugovor kao fotograf, pa pre sledeceg ugovora pokusati promeniti poziciju ?  :uzdravlje: