Author Topic: Je li mi moze neko opisati sta je to Sport Staff?  (Read 7302 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline iggac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
Iskreno meni je bilo maksimalno opusteno sve u svemu ne vise od 5 minuta nije trajalo. Pitanja sa bila koji si fax zavrsio? Da li pricas jos neki jezik osim engleskog? Ajde se prestavi na tom jeziku i kazi nesto o sebi? Kakva su tvoja iskustva i gde si sve radio? Malo o tim poslovima?
Zasto bi voleo da radis na brodu? Objasni kako bi pocetniku pokazao dvokorak? Kako bi se ponasao da imas nezadovoljnog gosta?
I to je to, bukvalno preleteli ta pitanja i rekli ok je sve to, javicemo ti kada ce biti glavni intervju preko skypa.

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Iskreno meni je bilo maksimalno opusteno sve u svemu ne vise od 5 minuta nije trajalo. Pitanja sa bila koji si fax zavrsio? Da li pricas jos neki jezik osim engleskog? Ajde se prestavi na tom jeziku i kazi nesto o sebi? Kakva su tvoja iskustva i gde si sve radio? Malo o tim poslovima?
Zasto bi voleo da radis na brodu? Objasni kako bi pocetniku pokazao dvokorak? Kako bi se ponasao da imas nezadovoljnog gosta?
I to je to, bukvalno preleteli ta pitanja i rekli ok je sve to, javicemo ti kada ce biti glavni intervju preko skypa.
I koji si ti jezik izabrao ? I da li si ga znao ? I kako si pocetniku objasnio dvokorak ? Ja nemam problema sa prenosenjem znanja na druge, jer sam licno tekvondo trener, medjutim tesko je nekome objasniti nesto sto se razi u praksi xD Bas me zanima kako si objasnio dvokorak rijecima ?

Offline iggac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
Ja sam francuski ucio 4 godine tako da mi to nije neki problem bio, a sto se tice dvokoraka to se sve vec uci na faxu. Postoji metodski postupak  obuke pocetnika za bilo sta. :D

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Ja sam francuski ucio 4 godine tako da mi to nije neki problem bio, a sto se tice dvokoraka to se sve vec uci na faxu. Postoji metodski postupak  obuke pocetnika za bilo sta. :D

Je li mozes opisati dvokorak kako si ga opisao ? Znam i ja sta je dvokorak, trenirao sam kosarku kao klinac medjutim nemam predstavu kako bi ga opisao na engleskom :)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced