Author Topic: Pošto smo sad ENTERTAINMENT TECHNICIANs ne placa se avionska karta!  (Read 4897 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Breaking news!!!!!!!

Poshto smo sad ENTERTAINMENT TECHNICIANs ne platja se avionska karta kad dolazite prvi put!!!!
Kompanija platja kartu, tako da ne dozvolite da Vas prevare, kao shto su mene!!!

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Radite za Princess, ne placate kartu, ne kupujete opremu, sve placeno, troskovi odlaska puno jeftiniji , jednostavno je :) Sretno :)

Offline Double Trouble

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
  • Bogova je vise, a ja sam samo jedan !
    • View Profile
Drustvo i ja poslao CV upravo :) Nadam se skorijem odgovoru i susretu sa buducim kolegama :)

Offline serdjo123

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
cao drugari i drugarice....carnival dream je moj brod i idem kao av staff sl.nedelje...ima li ko sta o tom brodu da mi kaze ako ima iskustva? hvala puno!!!!!

Offline Double Trouble

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
  • Bogova je vise, a ja sam samo jedan !
    • View Profile

Stigao mi mail od gospodina Tomislava.
Bas popunjavam aplikaciju.
Treca strana aplikacionog lista se zove Attachment for Photo Position.

Jel to svi koji su aplicirali za A/V dobiju tu trecu stranu il samo ovi za foto, buduci da treba da podnesem i DVD i sve ostalo?
Apliciram bas za A/V nije mi bas najjasnije zasto treci list aplikacije sadrzi attachment za photo dept

Offline SrdjanKZS

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Breaking news!!!!!!!

Poshto smo sad ENTERTAINMENT TECHNICIANs ne platja se avionska karta kad dolazite prvi put!!!! Kompanija platja kartu, tako da ne dozvolite da Vas prevare, kao shto su mene!!!

Nadam se da si upravu, mada jos nisam prosao intervju (:

Da li neko moze konkretno da nabroji neka tehnicka pitanja s intervjua? To bi mi puno znacilo...

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Quote from: SrdjanKZS

Quote from: drmariokg
Breaking news!!!!!!!

Poshto smo sad ENTERTAINMENT TECHNICIANs ne platja se avionska karta kad dolazite prvi put!!!! Kompanija platja kartu, tako da ne dozvolite da Vas prevare, kao shto su mene!!!

Nadam se da si upravu....

Istina je da kompanija placa kartu,ali takodje znam jednog decka koji je otisao i platio je kartu,a kad sam mu pogledao detalje leta video sam da je kartu kupio Carnival

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Nadam se da si upravu....


Istina je da kompanija placa kartu,ali takodje znam jednog decka koji je otisao i platio je kartu,a kad sam mu pogledao detalje leta video sam da je kartu kupio Carnival


Samo i ja da dodam da RCCL za slicnu poziciju, Broadcast Technican kompanija placa avio kartu u oba smera.