Author Topic: Koliko se vremenski ceka preliminarni intervju  (Read 6373 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Poslao sam aplikaciju u Employment Power i vracen mi je mejl da su popunjeni.Sta sad?jel treba da cekam da mi jave kad ce biti intervju ili da ih opet zovem,saljem aplikaciju?

Offline Dokohan

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Moj savijet : Posalji svoj CV i drugim agencijama SafeCruise i Kouzonu pa vidi ko te prvi pozove idi kod njih , nemoj misliti ako te je jedna agencija odbila da ne postoji drugo rijesenje , samo guraj napred :D


Sretno !

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Ok.Poslacu onda i njima CV.A sta mislis da radim sa ovima iz EP da ih ostavim pa kad me budu zvali to je to?

Offline Dokohan

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Naravno smatraj da si sve uradio sto treba , ostalo posalji i na druge agencije.Jedna ce ti se javiti sigurno , ostavljas sebi opcije bolje ih je imat vise nego ni jednu :D

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Fali ti 1 papir (FT1P) ako je to u pitanju :D kao sto su ti rekli ljudi vec, salji svim agencijama koje mozes da nadjes. Iz licnog iskustva cu ti najtoplije preporuciti da se ne fokusiras samo na jednu jer moze proci i po nekoliko meseci dok te ne kontaktiraju i ne zakazu preliminarni. Ja sam tako izgubio dragoceno vreme i zato ti i savetujem da CV posaljes bas svim agencijama.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Mica ubica :) ..Hvala,poslacu onda svima..Pa ko pozove :)

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Mica ubica :) ..Hvala,poslacu onda svima..Pa ko pozove :)

Da da Mica :D Pa upravo tako. Posalji svima i cekaj. Sto ih vise pozove to bolje.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Poslao sam aplikaciju u Employment Power i vracen mi je mejl da su popunjeni.Sta sad?jel treba da cekam da mi jave kad ce biti intervju ili da ih opet zovem,saljem aplikaciju?

Koja pozicija je u pitanju??? Svakako, na više mesta, kao što su ostali savetovali...

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Assistant waiter.Jos sam procitao da je neko februaru objavio da su puni i da nece nekoliko meseci primati ni aplikacije ni za intervju

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Ma za tu poziciju možeš i preko marsa da konkurišeš, uvek im trebaju ljudi. To je jedan od zanimanja koje agencije najviše šalju, i samim tim najviše zarađuju. A ima toliko kompanija... Tako da, imaš agencije u Srbiji, i Hrvatskoj, raspitaj se za uslove, i šalji cv, neko će te sigurno zvati pre ostalih :)

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka preliminarni intervju
« Reply #10 on: 10/May/2013 »
E,ljudi..Poslao sam CV na jos 2 agencije.ali ne javljaju nista.jel treba da cekam da mi jave ili da ih zovem??

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Koliko se vremenski ceka preliminarni intervju
« Reply #11 on: 10/May/2013 »
E,ljudi..Poslao sam CV na jos 2 agencije.ali ne javljaju nista.jel treba da cekam da mi jave ili da ih zovem??

email, telefon ... ljudi pa želite posao koji će vas odvesti na drugu stranu zemaljske kugle!?

Ako ste ozbiljni otići ćete u agenciju.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka preliminarni intervju
« Reply #12 on: 10/May/2013 »
email, telefon ... ljudi pa želite posao koji će vas odvesti na drugu stranu zemaljske kugle!?

Ako ste ozbiljni otići ćete u agenciju.

Ko sta sef kaze. Ja sam agenciju zvao u utorak, vec sam im se u petak pojavio u uredu. Ljudi su se jos i iznenadili buduci da sam iz Rijeke odmah doso a ljudi iz Zagreba znaju to razvlacit. Tako da ako stvarno zelite posao ostavite se i maila i telefona. Na autobus/vlak/auto i odmah u agenciju. Tako cete im odmah dat do znanja da zelite taj posao, i da ste ozbiljni u vezi toga. Ja kad sam bio na predinterviewu ulazili su im ljudi u agenciju u slapama, sa sendvicem u rukama, bez kucanja i dobar dan, s pitanjem : jeste vi oni za kruzere?  oT
Moj savjet vam je telefonski ih prvo nazvat, CV poslat odmah sljedeci dan, i cim prije se pojaviti kod njih u agenciji di prvo ide ispiranje mozga s filmicima, a nakon toga predinterview za kojeg preporucam dobro spremanje !
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka preliminarni intervju
« Reply #13 on: 10/May/2013 »
Znaci da krenem i pocnem da kucam od vrata do vrata.Ali ono kapiram da ako nemaju mesta za nove ljude zasto bi dolazio.Vi znate sigurno vise od mene i ako kazete da treba tako sigurno ste u pravu!

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka preliminarni intervju
« Reply #14 on: 10/May/2013 »
Znaci da krenem i pocnem da kucam od vrata do vrata.Ali ono kapiram da ako nemaju mesta za nove ljude zasto bi dolazio.Vi znate sigurno vise od mene i ako kazete da treba tako sigurno ste u pravu!

Ja jos nisam cula da neka agencija nema mesta za nove... pa oni zive od svih nas i cilj im je da proguraju sto vise ljudi.
Though she be but little, she is fierce!