Author Topic: Koliko se vremenski ceka preliminarni intervju  (Read 6371 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka preliminarni intervju
« Reply #15 on: 10/May/2013 »
Ja jos nisam cula da neka agencija nema mesta za nove... pa oni zive od svih nas i cilj im je da proguraju sto vise ljudi.

Upravo tako!
Dobivaju proviziju za svakoga od nas,a ass.waiter je najtraženija pozicija,stalno se rotiraju i uvijek su traženi. Ja osobno još nisam čula da je agencija nekome ovako odgovorila,svašta.

A ft1p što si ti točno njima napisao u mailu?Možda nisi poslao dovoljno dobar CV,nisi se činio dovoljno zainteresiranim pa su te išli onako u fino otpiliti?U svakom slučaju ako zaista želiš na brod-otić ćeš kad tad. 

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka preliminarni intervju
« Reply #16 on: 11/May/2013 »
Poslao sam aplikaciju preko njihovog sajta.Sve sredjeno dokumenta prevedena,CV uradjen po njihovom.I dobijam sutradan odgovor:Nazalost smo popunjeni ali posaljite diplomu,i jos nesto.I zavrseno.Kad slucajno pitam nekog decka ko ji je posle mene poslao CV,on meni kaze zvali me posle 3 dana i juce je imao i marlin test i intervju zajedno.I ja opet posaljem mejl da pitam kad ce biti neki intervju,on opet odgovara popunjeni su i nece biti primanja novih dok ne zavrse sa vec prijavljenim.Bas sam se raspisao :) ali nije mi bas jasno kako ide to.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka preliminarni intervju
« Reply #17 on: 11/May/2013 »
Hm. cudna situacija stvarno. da makar za ass.waitera ne zele. Ali eto makar apliciraj onda u drugim agencijama,neces izgubiti nista. I CV si napisi preko stranice Europass, moja preporuka. Strucna je, te ti poprilicno olaksava popunjavanje, te uljepsavanje istoga...
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka preliminarni intervju
« Reply #18 on: 11/May/2013 »
ali nije mi bas jasno kako ide to.
nisu jedina agencija, šalji dalje ! očito im se tvoj CV nije svidio, ako su ti dva puta isto napisali. 

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka preliminarni intervju
« Reply #19 on: 11/May/2013 »
Evo sad cu uraditi preko Europasa.A sto je najgore radio sam CV kao sto su dali primer u Empoyeru.

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka preliminarni intervju
« Reply #20 on: 11/May/2013 »
Evo sad cu uraditi preko Europasa.A sto je najgore radio sam CV kao sto su dali primer u Empoyeru.

ma mani se njih onda... da li uopste zelis sada da saradjujes sa agencijom za koju se ispostavlja da te farbaju da nemaju vise mesta?  :facepalm:
Though she be but little, she is fierce!

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: Koliko se vremenski ceka preliminarni intervju
« Reply #21 on: 12/May/2013 »
Pa valjda ce me zvati,necu im slati vise.