Author Topic: U slucaju razdvajanja u Miamiju - pomozite!  (Read 6990 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: U slucaju razdvajanja u Miamiju - pomozite!
« Reply #15 on: 09/May/2013 »
Znam curu i dečka koji su išli preko EP-a na Carnival, assistant waiteri. Agencija im je rekla da će ići skupa, a ugovori došli sa različitim brodovima. Ovi iz agencije se nisu potrudili to riješiti, nego je to napravila cura - nazvala kompaniju, rekla da su par i da žele ići skupa. I nije bilo problema, za 2-3 tjedna otišli zajedno na isti brod.

Tako da fakat ne brini puno, bit ćete zajedno :)

Offline Spoly

  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: U slucaju razdvajanja u Miamiju - pomozite!
« Reply #16 on: 09/May/2013 »
Da, vjerujem...
Mislim da igra ulogu to sto smo mladi, po njima ne toliko ozbiljni i slicno, ne znam..
U svakom slucaju bih dao sve i na sve nacine pokusao.. Valjda bude ok, hvala na ohrabrenju!

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: U slucaju razdvajanja u Miamiju - pomozite!
« Reply #17 on: 27/May/2013 »
Da, vjerujem...
Mislim da igra ulogu to sto smo mladi, po njima ne toliko ozbiljni i slicno, ne znam..
U svakom slucaju bih dao sve i na sve nacine pokusao.. Valjda bude ok, hvala na ohrabrenju!
Nemas frke oko toga i nemoj se brinuti,kad dobijete LOE posalji e mail direktno u office na mail crewassistance@carnival.com , fino obrazlozi sta i kako,napisi da bi voljeli da idete zajedno i da vam nije bitno na koji brod da idete samo da ste zajedno itd itd u roku od 2-3 sedmice ce ti odgovoriti (bar su meni tako). Ja i djevojka smo isto to uradili sada na odmoru kada smo bili jer radi sile prilika nismo bili na istom brodu prosli ugovor i nismo mogli transfer uraditi da budemo zajedno. Sada smo zajedno na Dreamu i u roku od jednog kruza smo dobili i kabinu. Nemas razloga da panicaris ili tako nesto,samo im lijepo objasni sta i kako i nemas frke.
pozz :)

Offline dare_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: U slucaju razdvajanja u Miamiju - pomozite!
« Reply #18 on: 27/May/2013 »
Srećno! :)
Moja situacija je malo drugačija... Devojka isto za Image, dobili smo različite brodove, ali datumi ukrcaja su nam 7 dana razlike (otišla je pre mene). Možda nas i spoje malo kasnije, ko zna...

Offline Spoly

  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: U slucaju razdvajanja u Miamiju - pomozite!
« Reply #19 on: 26/July/2013 »
@Sale, iz kojeg razloga niste bili prvi put na istom i niste uspjeli da vas spoje? Nadam se da ce sve biti ok, a zar se na LOE ne dobiva datum ukrcaja odmah, pa onda bude prekasno da se zove itd...?
@Dare, nadam se da ce vas spojiti, znam sve kako je.. :(

Zelim da dodam samo da smo jucer oboje prosli finalni :D, i sad eto trebamo sacekati da vidimo sta ce dalje da bude, a pored toga moramo napomenuti da mene slucajno ne utrpaju ranije negdje, jer buduca supruga puni 21 tek u decembru, pa se nadam da nisu to zabroavili :)

Hvala jos jednom na odgovorima.