Author Topic: Café Attendant, šta bi ova pozicija bila?  (Read 1857 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Neeeego sta bi ova pozicija bila ?
Danas sam vidio kad je Sef bacio advert da traze, a 100% sam siguran da
sa foruma apsolutno niko ne radi na toj poziciji pa ako moze detalj kakav? :neceici:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: Café Attendant
« Reply #1 on: 08/May/2013 »
Nikada ne reci nikad  :neceici:...nemoj misliti da ja radim na toj poziciji ali imao sam priliku sada na zadnjem ugovoru da upoznam lika koji je radio taj posao i iskreno da ti kazem bezi od toga....njegov posao je bio da radi na Promenadi (to ti se zove glavno setaliste na brodu gde su sa obe strane shopovi i kafici, znaci kao jedna mala ulica) i on je radio u Cafe promenadi (to ti je ujedno i bar i sendvicara, picerija) znaci nema tipsa, radis za fixnu platu koja je vrlo bedna oko 600 - 700 dolara uglavnom do 1000 max i nema promocije, mislim da ides na neko mesto gde je tips kao u dinning.....radio je decko po ceo dan, sluzio goste sa sendvicima, picama i ostalim sitnim za*****ancijama, brisao stolove itd, mislim posao mozda i nije toliko tezak ali je bas mala kinta. Eto toliko koliko ja znam o ovoj poziciji.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Café Attendant
« Reply #2 on: 08/May/2013 »
Ma ja sam vec imao srece, tako da idem na poziciju Bartendera direkt, tako da je ovo cisto bilo informativnog karaktera, buduci da nisam u pricama veterana citao o ovoj poziciji !
Ali hvala ti na informaciji, pretpostavljam da je dosta ljudi zanimala kakva takva informacija o poziciji !  :uzdravlje:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline alencica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Café Attendant, šta bi ova pozicija bila?
« Reply #3 on: 21/June/2013 »
ej, ne znam jel te to jos zanima ali ovaj ugovor sam promjenila dva broda i na oba su mi bile cimerke cafe attendant, na libertyju je cura imala lagan zivot, radila je na promenadi, smjena je bila 1 pm - 1 am i svako jutro mogla izac vani, nekad je radila za counterom i nekad cistila stolove i sta je najbitnije navecer cafe attendanti zavrsili i nisu trebali sve izribat, kad sam dosla na brilliance (prije dry docka) cafe attendanti su radili ili u sea view cafe ili u solariumu, smjene su njima bili rascjepkane, tako da mi cimerka nije mogla nikad izac vanka osim za embarkation day u puerto ricu, poslije dry docka su je jedna cura promjenila department i ostali samo 2 cafe attendanta na cijelom brodu i rade u park cafe-u (vise nema sea view), smijene su njima isto rascjepkane, ali cimerka mi je par puta cak i uspila izac vanka, radi samo za counterom i jos stalno se ubija od vecernjeg i USPH cleaninga...tako da vidis i sam da su ti smijene i radne obaveze razlicite od broda do broda, placa je ista 700 dolara + placaju prekovremene