Author Topic: Pomorsku za vas može napraviti i podignuti Nauti?ki centar u Zagrebu  (Read 2826 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
informacije za sve koji trebaju pomorsku knjižicu:

Pošto sam iz Zagreba, spadam u Lučku kapetaniju u Rijeci, nazvala sam ih prije nego bi krenula da pitam da li šalju pomorsku na kućnu adresu. Čovjek rekao jako teško, možda ako će ti cure htjeti. Nisam htjela riskirati da 2 puta moram do Rijeke, jer mi se to ne isplati ( ni busom, vlakom, autom )

Pomorsku za vas može napraviti i podignuti Nautički centar u Zagrebu, a potrebno je donijeti:

Liječnički pregled za pomorsku ( originali, pa si to kopirajte da imate kopije )
D1 original i kopija
Osobna iskaznica kopija
2 slike
Punomoć ovjerena kod javnog bilježnika da Nautički centar može umjesto vas to podignuti ( cca 48 kuna )

Kod njih ispunite onaj žuti formular i 300 kuna !

Pomorska dolazi za otprilike tjedan dana

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper


Tako sam i ja napravila, previse bi me kostalo da sam isla u Rijeku.
If you want something - go and get it.

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Ili.. ako imate prijatelja/poznanika u Rijeci - napravite punomoc (ovjerite svoj potpis - cca 50Kn) kojom opunomocite poznanika u svrhu podizanja pomorske knjizice, odnosno, prijave i odjave ukrcaja/iskrcaja te mu istu posaljete postom. On/ona vama dalje to sve rijesava.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Buduci da zivim u Rijeci, ako je nekom hitno i treba mu podignut slobodno neka me kontaktira na PM  :uzdravlje:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...