Author Topic: Prvi ukrcaj  (Read 5818 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Jov@n@

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Prvi ukrcaj
« on: 10/May/2013 »
Pozdrav svima.. Ja sam Jovana i dobila sam LOE..konacno..
Nisam predugo cekala ali meni je bila vecnost. oT  Carnivalov brod Imagination, bar tako pise u ugovoru, videcu kad stignem u Miami..Polazim za mesec dana.. 10.06.
Ne znam sta me ceka ali svakako cu pisati kakav je zivot na brodu iz mog ugla. :plovim:

Ako neko zna nesto ili nekog na ovom brodu bar da me uputi kako i sta, bila bih zahvalna  :-*

Super forum..dobri ljudi su me uputili na njega.hvala  ;D

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Prvi ukrcaj
« Reply #1 on: 10/May/2013 »
 :uzdravlje:  :party:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jov@n@

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Prvi ukrcaj
« Reply #2 on: 03/June/2013 »
Saznala sam da putujem iz Rima za Atlantu, tu mi je imigraciono i onda za Miami.. Da li zna neko kakvi su iz imigracionog u Atlanti i nadam se samo da nisu ko ovi iz Miami-ja, kako kazu neki sto su prosli sve to..cekanje po 3h i ostalo :rtfm: posto imam let u 17h za Miami a stizem u 15h u Atlantu..ili je to samo sreca  oT ???

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Prvi ukrcaj
« Reply #3 on: 03/June/2013 »
Saznala sam da putujem iz Rima za Atlantu, tu mi je imigraciono i onda za Miami.. Da li zna neko kakvi su iz imigracionog u Atlanti i nadam se samo da nisu ko ovi iz Miami-ja, kako kazu neki sto su prosli sve to..cekanje po 3h i ostalo :rtfm: posto imam let u 17h za Miami a stizem u 15h u Atlantu..ili je to samo sreca  oT ???

obavezno im naglasi da zuris da stignes na let, nikako samo da cutis i cekas na red... onda ce te brze propustiti da bi stigla ;) ja obozavam kad imam mali razmak izmedju letova xD
Though she be but little, she is fierce!

Offline Jov@n@

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Prvi ukrcaj
« Reply #4 on: 04/June/2013 »
Aha..znaci tako.. malo finog bezobrazluka nije na odmet :D Hvala

Offline Jov@n@

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Prvi ukrcaj
« Reply #5 on: 15/June/2013 »
Da se javim da sam stigla u Miami bez ikakvih problema..sa imigration Sam završila za par min..sve super..stigla u Miami,otisla u hotel..bila na listi, pisalo da budem spremna u 8.30 ujutru u lobiju hotela.kul..ja sam se spremila i sišla ranije..za svaki slučaj, čovek na recepciji mi kaže da idem da doruckujem jer imam vremena.. U medjuvremenu dok sam doruckovala lik donosi kovertu..tj kartu na kojoj pise da sam imala let u 6 am za NYC..i tako ja propustim avion,brod i ostanem u hotelu skoro celu nedelju..pritom uopste mi nije dodeljen brod kao u LOE,sto sam pretpostavljala..za one koji prvi put idu kad dodjete u hotel pitajte ih sve..iako vidite da ste na listi pitajte ih da nema neka karta na vaše ime, poruka ili bilo sta..
Sad sam na listi za nedelju..idem na Carnival Valor, 8 meseci..pa se cujemo..
Mogu jos reci da sam imala puno srece sto imam drustvo u Majamiju pa se nisam dosadjivala nedelju dana u hotelu :)  :run:
Majami je prelep,jedino sto je sad kisna sezona i sezona uragana pa je vlažnost ogromna..ne moze da de diše ali ja sam imala super vreme..bazen,plaža.. Thanks God :)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Prvi ukrcaj
« Reply #6 on: 15/June/2013 »
Nisi ti ništa kriva, uživaj  :bathtime:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Prvi ukrcaj
« Reply #7 on: 15/June/2013 »
Mislim da bi mi dobro dosla slicna situacija :D Naravno pod uslovom da sam u Majamiju :D
U svakom slucaju uzivaj i mirno more!  :-))))'
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Prvi ukrcaj
« Reply #8 on: 15/June/2013 »
Propustila let i dobila gratis tjedan dana u Miamiju?

A ja budala ustao u 2 a.m. da uhvatim let  :D
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: Prvi ukrcaj
« Reply #9 on: 15/June/2013 »
Pa nije ga propustila s namerom, ili barem nije protumaceno da ga je namerno propustila, ona tek nakon leta saznala da je vec uveliko trebala biti u avionu :D.

Offline Jov@n@

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Prvi ukrcaj
« Reply #10 on: 16/June/2013 »
Naravno da ga nisam namerno propustila :) zato nocas oka nisam sklopila za slučaj da se ne uspavam sta je psiha..sad mi se spava i mislim da cu čim udjem u avion da zakuntam..ustala sam u 4,evo me na aerodromu cekam let koji je za 3h sa milion filipinaca..idem u San Juan na brod Valor..mozda se i sretnemo negde..pozdrav i bicemo u kontaktu :-D

Offline Moon

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Prvi ukrcaj
« Reply #11 on: 16/June/2013 »
Mirno more i sve najbolje  :clapping:

Dojavljuj nam o svemu (pa i o kazinu) koliko možeš.

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Re: Prvi ukrcaj
« Reply #12 on: 16/June/2013 »
Mislim da cu tvojim stopama, dolazak u Miami pa nocenje u hotelu i sledece jutro let za Porto riko i ukrcaj na brod Valor, tako da se vidimo :)

Offline tazzz

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Prvi ukrcaj
« Reply #13 on: 27/June/2013 »
Nema ovih Valoraca :)  Bio sam na tom brodu do februara meseca punih 8meseci, radio sam na poziciji ass.stateroom stewarda,i bio mi je to prvi ugovor. Mnogo toga me mucilo pre odlaska ,mnogo toga sam hteo da znam,saznam,cujem... Sve je mnogo drugacije kada sami dozivite... Ja sam vec punih 5 meseci kod kuce,bio sam resio da se ne vracam na brod (jer imam dvoje male dece) ali iskreno ovde je toliko lose da cu ponovo morati nazad pocetkom Septembra (cekam managera da se vrati sa odmora). I svima preporucujem rad na brodu,koliko god da bio tezak i naporan bar znate za sta radite! Srecno svima i koga god sta god da zanima pisite...

Offline Moon

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Prvi ukrcaj
« Reply #14 on: 28/June/2013 »