Author Topic: Pomoc. Kako do posla u NCL-ovom Shop-u  (Read 2362 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline VukMarkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Pozdravi svim kolegama pomorcima koji su na NCL-u. Bio bih zahvalan ako se javi neko ko radi u Shopu i kaze mi kako se tamo konkurise za posao. Naime na NCL stranici postoji contact mail koji je odavno ugasen. Pokusao sam i preko koncesionara Dufry ali oni ne odgovaraju. svaka informacija je dobrodosla.

Offline vinston88

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Pomoc. Kako do posla u NCL-ovom Shop-u
« Reply #1 on: 10/May/2013 »
Mozes preko Kouzona da ides na NCL u shop-u, siguran sam jer je devojka koja je sedela pored mene na preliminarnom isla za shop !! To je moja preporuka, da ih okrenes i to je to!

Offline VukMarkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Pomoc. Kako do posla u NCL-ovom Shop-u
« Reply #2 on: 10/May/2013 »
Thanks mate. Nisam imao pojima da rade Shop preko Kouzona. Svaki dan nesto novo naucis.

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Re: Pomoc. Kako do posla u NCL-ovom Shop-u
« Reply #3 on: 11/May/2013 »
Evo ovdje imas o Dufry na NCL. Iako je post malo stariji, ali vrijedi procitati.
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=1475.msg17828#msg17828

Inace, Starboard je takodjer koncesionar na NCL, ali samo na nekoliko brodova (2 ili 3, koliko se sjećam s finalnog). Tako da je zapravo mala vjerojatnost da ćeš dobiti baš NCL, a ne možeš birati između tih 6 kompanija s kojima Starboard radi. Ja sam dobila RCCL ili NCL pa ćemo vidjeti gdje će me na kraju smjestiti.