Author Topic: DHL-preuzimanje pasoša? Nisam blizu Bg-a ..  (Read 6782 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Da li ja licno moram da idem po pasos ili postoji mogucnost da mi isporuce na kucnu adresu?
Nisam blizu Bg-a, pa gledam da prodjem malo jeftinije, a u agenciji nam nista nisu rekli u vezi toga.  :hmm:
Hvala unapred.  :uzdravlje:
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: DHL-preuzimanje pasoša? Nisam blizu Bg-a ..
« Reply #1 on: 15/May/2013 »
Ako pravis americku vizu 100% ce ti poslati preko DHL, jer tako su meni slali a takodje i za englesku vizu kada sam pravio, nemas brige samo trazi da ti posalju.

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: DHL-preuzimanje pasoša? Nisam blizu Bg-a ..
« Reply #2 on: 15/May/2013 »
Za Americku.Vec su mi vizu,trazili su da izaberem DHL,samo ja nisam shvatila da li mi stize na kucnu adresu,posto imaju sve moje podatke,ili ja moram u Bg da preuzmem pasos...Hvala na odgovoru  :)
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: DHL-preuzimanje pasoša? Nisam blizu Bg-a ..
« Reply #3 on: 15/May/2013 »
Mislim da ces morati licno da preuzmes pasos. Ti u aplikaciji navodis adresu ali DHL-a i njihovu poslovnicu u kojoj ces podici posiljku. Ja sam razmisljao isto kao i ti ali nisam video nigde da postoji opcija da se napomene da ti posalju bas na tvoju kucnu adresu. Inace vizu sam vadio pre mesec dana tako da ne verujem da se nesto bitno izmenilo od tada...
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: DHL-preuzimanje pasoša? Nisam blizu Bg-a ..
« Reply #4 on: 15/May/2013 »
Nista onda,ne preostaje mi nista drugo nego da odem do Bga....hvala na odgovorima  :D
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline dare_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: DHL-preuzimanje pasoša? Nisam blizu Bg-a ..
« Reply #5 on: 15/May/2013 »
Nazovi DHL i pitaj da li postoji mogućnost da, naravno uz doplatu, kurir ti dostavi paket na kućnu adresu.

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: DHL-preuzimanje pasoša? Nisam blizu Bg-a ..
« Reply #6 on: 15/May/2013 »
Ti pri popunjavanju formulara online nalazis DHL podruznicu koja je najbliza tvojoj kucnoj adresi jer se vize vise uopste ne kupe u ambasadi (nema te opcije), vec samo u DHLu. Pa eto, pogledaj gde ti je najblize da dolazis i da li ima DHL u tvom gradu. A ja se secam kad sam bila u ambasadi da su nekoj babi i dedi rekli da ce im pasosi stici na adresu u Nisu.
Though she be but little, she is fierce!

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: DHL-preuzimanje pasoša? Nisam blizu Bg-a ..
« Reply #7 on: 15/May/2013 »
Pre 4 godine pasos sa UK vizom mi je stigao na kucnu adresu. Nazvao na mobilni cika postar i doneo.

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: DHL-preuzimanje pasoša? Nisam blizu Bg-a ..
« Reply #8 on: 15/May/2013 »
Ako nijedna opcija ne upali da daš nekome koga imaš u BG punomoć kod bilježnika da ti preuzme putovnicu pa ti ju pošalje?

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: DHL-preuzimanje pasoša? Nisam blizu Bg-a ..
« Reply #9 on: 15/May/2013 »
Razmisljala sam i o tome,ali je i oko toga velika procedura.Pozvacu ih,da vidim da li postoje neke sanse za isporuku,ako ne,palim za Bg,bar da se prosetam malo  :uzdravlje:
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline mladenRS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: DHL-preuzimanje pasoša? Nisam blizu Bg-a ..
« Reply #10 on: 15/May/2013 »
Dovoljno je samo da nekome das ovjerenu kopiju licne karte i broj tovarnog lista i ta osoba moze podici pasos u tvoje ime.
Audaces fortuna iuvat

Offline Dzordana

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: DHL-preuzimanje pasoša? Nisam blizu Bg-a ..
« Reply #11 on: 16/May/2013 »
Evo jedno malo obavestenje-paketic,tj pasos moze podici bilo ko u DHL-u,potreban je samo broj tovarnog lista,koji vam daju u ambasadi.
Meni je danas pasos pokupio drug,tako da ne moram do Bga  :yeah:  :D
"Za dvadeset godina, bićete više razočarani stvarima koje niste učinili nego onima koje jeste. Zato isplovite iz sigurne luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrijte. "

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: DHL-preuzimanje pasoša? Nisam blizu Bg-a ..
« Reply #12 on: 16/January/2015 »
Meni su trazili samo da ima kopiju licne ne mora biti ovjerena :)tako da moze neko pokupiti za vas :clapping: