Author Topic: Gde u bg moze da se odradi lekarski za Carnival?  (Read 3455 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline g.shop

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Dali neko moze da mi kaze gde u bg moze da se odradi lekarski za carnival.
Ovo mi je deveti ugovor ali nokad nisam radio u bg pa neznam gde i sta. unapred hvala

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
medicina rada .... s'tim sto ce te slati u privatnu kliniku u blizini da vadis i tamo krv...
:D

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
U julu prošle godine sam direktno od Carnival-a dobio podatke o sledeće dve ustanove koje su od njih licencirane/odobrene za obavljanje medical-a:

SERBIA BELGRADE
Health Center Dr. Ristic
Narodnih Heroja 38 11070 Novi Beograd
Phone: 2697-808, 2693-287
danka.grudic@dr-ristic.com

SERBIA BELGRADE
General Hospital Bel Medic
Viktora Igoa 1 / Koste Jovanovica 87
11000 Belgrade Phone:
309-1000; (060) 309-1000; (065) 309-1000; (069) 309-1000
dusan.avramovic@belmedic.com
www.belmedic.com

Drugi članovi foruma bez problema su pregled obavljali i u Medicini rada (imaš na forumu detaljne informacije kad i kako doći do tamo, kako sve preglede obaviti brzo itd.), tamo je najjeftinije.

Offline radoznao1

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • za..bi kera, ?uvaj se gazde
    • View Profile

Offline g.shop

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Hvala za info. Zvao sam dr ristic i rekli su mi da je lekarski oko 19000. Bel medic su mi rekli da im posaljem formulacre od cruise line da vide sta se trazi za lekarski pa ce mi reci koliko ce da kosta. Medicina rada 9800. E da ja radim u shopu dali to nesto menja, dali mogu na medicini radada odradim. Koji jenajbolji dan, kad nisu velike guzve na medicini rada

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Lekarski za Carnival se obavlja iskljucivo u ambilanti Dr.Ristic i Belmedic.. carnival ima ugovor sa te dve zdravsvene ustanove, sto znaci da medicina rada ne dolazi u obzir.
cena u odrinaciji Dr.Ristic iznosi 19.000 a u belmedic-u 22.500 din. Nesto je skuplje i u jednoj i drugoj ustanovi u koliko se obavlja pregled za osobe koje rade sa hranom, u tom slucaju mora da se odradi i uzorak stolice sto dodatno kosta. Inace sve bude gotovo za nekoliko sati (u mom slucaju od 7 do 12, s'tim sto sam cekao doktora pola sata i popio kafu u baru preko puta). Posle pregleda se ide kuci, a osoblje zadrzava sve papire i salje u kompaniju, koja posle vraca dokument o uspesno zavrsenom pregledu, koji mora da se pokupi jer posle taj isti dokument mora da se ponese na brod.

Offline filip_035

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 107
    • View Profile
Lekarski za Carnival se obavlja iskljucivo u ambilanti Dr.Ristic i Belmedic.. carnival ima ugovor sa te dve zdravsvene ustanove, sto znaci da medicina rada ne dolazi u obzir.

Jesi li siguran?
:neceici:   http://www.dznbgd.com/seamans-book/ 

Offline Moon

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
I meni izgleda da se linkovane stranice ne gledaju.

Evo spisak kompanija sa linka Medicine rada u Domu zdravlja na Novom Beogradu

Quote
Postojeći klijenti:

    Royal Caribbiean  Celebrity X Cruises International
    Carnival Cruise Lines – Carnival place, 3655 NW 87 Avenue Miami, Florida 33178 2428
    Princess Cruss
    International Cruse Services, INC – A Panamanian Company
    PCH Prestige Oceania Crusies Regent
    American Club PRE
    Britannia Ship Services Limited – A Bahamian Company
    Island Ship Services Limited – A Bahamian Company
    Sea Chefs – Sy 4011 Limassol – Cyprus
    Siborn Jahi
    The Republic of Liberia
    Disney Cruse Line
    Sertifikat za pomorce / Lučka kapetanija

Broj licence:  Republički komitet za saobraćaj i veze br.34-203/83-03, prva licenca od 03.10.1983 godine (Službeni glasnik SR Srbije br.23/83 i 27/83), saglasnost za vršenje pregleda radnika koji rade poslove na plovnim objektima.


http://www.dznbgd.com/seamans-book/ 

Sem licence koju odobrava država, medicinska ustanova mora da ima i odobrenje/sporazum sa kompanijom.


Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Ok ako tako pise,meni su iz carnivala dali potpuno drugaciju informaciju nista ne pricam na pamet.. medicina rada je daleko jeftinija i naravno da bih odradio tamo da sam mogao..ali nisam!

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Moze sigurno na medicini rada, bio neki lik prosle nedelje kad i ja i radio je. Za razliku od nas morao je eto da ide u tu privatnu laboratoriju da i tamo da krv, ali blizu je valjda i kosta +20 evra, sto je ukupno i dalje dosta jeftinije od tih Ristica i ostalih privatnika a i brzo se zavrsava (ja od 8 do pola 1, sa sve pazuom od sat ipo).