Author Topic: Re: Lekarski za Princess- Medicina Rada, Bg  (Read 1413 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline charly

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Ljudi, ja sam ovde nov pa bas i nisam stigao sve da prelistam. Zna li neko koji su kriterijumi za zube? I da li i njih pregledaju? Realno, nemam bas savrsen osmeh, imam par kvarnih, i juce uspem (ne znam kako) da okrnjim jedan.  oT
Ostalo me ne brine uopste, sportista sam, bavim se fitnesom, zdravo se hranim, dobro vidim, odlicno cujem, tako da me samo interesuje kez.

Hvala unapred za odgovor ;)

Offline PizzaGuy

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Lekarski za Princess- Medicina Rada, Bg
« Reply #1 on: 21/May/2013 »
Ne pregledaju zube za Princess, ali svakako bi bilo bolje da ih sredis dok si kod kuce jer zdravstveno osiguranje na brodu ne pokriva stomatologa (osim ako je hitan slucaj i to samo prvih 100$). Cuo sam od par prijatelja da samo vadjene zuba moze da kosta i do 2000$, pa ako ti se isplati radi ih tamo  :)

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Re: Lekarski za Princess- Medicina Rada, Bg
« Reply #2 on: 21/May/2013 »
Obavezno kupi u apoteci casicu za urin i iskoristi nju a ne onu njihovu sto ti daju jer daju otvorene casice , kao sterilisane su, a ono bakterija koliko hoces u njima. Ja sam jedva prosla lekarski zbog njihove greske jer sam , k****n, koristila njihovu casicu i nasli mi bakterije i ne znam ja sta jos , samo sto mi upalu prostate nisu nasli hahahaha ja radila sutra dan u rpivatnoj laboratoriji ni traga od bilo kakvog problema u urinu. Lekarski za Princess  je kostao oko 80e prosle godine, ne znam koliko je sad