Author Topic: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)  (Read 13822 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Pozdrav svima na forumu.Da li ima jos nekoga ko ceka info za ukrcaj na Carnival? U pitanju je housekeeping department.
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
taj sam....  :waiting:
:D

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
me2
kada si prošao/la intervju +

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Glavni intervju sam prosao pre desetak dana tacnije 10-og maja u Bg. Vi ste verovatno na cekanju duze?
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
ohhooj ..da si ti meni ziv i zdrav bato :D ... mi cekamo od marta  oT
:D

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Da li ste se u medjuvremenu culi sa nekim iz agencije, imate li kakvih informacija kada bi mogli da dobijete LOE? Preko koje agencije ste isli?
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #6 on: 01/June/2013 »
Da li ste se u medjuvremenu culi sa nekim iz agencije, imate li kakvih informacija kada bi mogli da dobijete LOE? Preko koje agencije ste isli?

Hey, ja sam bila na tom intervjuu!! Isto za FS... Juce mi stiglo da radim lekarski, a tebi?

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #7 on: 01/June/2013 »
Bila si na intervju 10. maja u Bg-u? Super sto ti je tako brzo stiglo LOE.  :party:
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline filip_035

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 107
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #8 on: 01/June/2013 »
Hey, ja sam bila na tom intervjuu!! Isto za FS... Juce mi stiglo da radim lekarski, a tebi?
Bila si na intervju 10. maja u Bg-u? Super sto ti je tako brzo stiglo LOE.  :party:

Ko je rekao da je stigao LoE?  :rolleyes:

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #9 on: 01/June/2013 »
Carnival sad po pravilu trazi od ljudi da urade medical pe nego sto dobiju "zeleno svetlo" i krecu sa cekanjem na datum... meni ce od datuma intervjua do ukrcavanja proci 4 meseca (recepcija). Decko je cekao skoro 5 (hskp), a ostatak hskp departmenta je cekao i mesec duze (neki sad tek odlaze), neki odlaze tek u avgustu... tako da, nazalost, ceka se  :(
Though she be but little, she is fierce!

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #10 on: 01/June/2013 »
Nisam znao za taj podatak da se za medical dobija posebno obavestanje. Nama su rekli u agenciji da cekamo informacuje i da cemo onda vaditi vizu i medical.
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #11 on: 02/June/2013 »
Znam ljude iz martovskog interview-a koji jos nisu dobili da rade medical... A jedna cura i ja smo majska grupa i obema je stiglo u petak da uradimo lekarski pa kad posaljemo papire u agenciju dobicemo garantno pismo za vizu. Iskreno, nisam ocekivala da ce mi ista stici  pre septembra ( osim rezultata intervjua :D )
A u tom "ugovoru" sto je stigao potpisan da sam primljena i uslovi posla i ostalo... pisalo je i ocekivani period pridruzivanja brodu je 3-4 meseca.. Oh well...

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #12 on: 02/June/2013 »
Bila si na intervju 10. maja u Bg-u? Super sto ti je tako brzo stiglo LOE.  :party:

E da, ja sam ona visoka sexy atraktivna cura sto je bila medju prvima... hehehe Salim se, bila sam treca po redu za intervju, po zavrsetku sam se vratila u sobu da vam ispricam kako bilo.... E sad - nem' pojma koji si bio ti od svih njih.  :)

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #13 on: 02/June/2013 »
Znam ljude iz martovskog interview-a koji jos nisu dobili da rade medical... A jedna cura i ja smo majska grupa i obema je stiglo u petak da uradimo lekarski pa kad posaljemo papire u agenciju dobicemo garantno pismo za vizu. Iskreno, nisam ocekivala da ce mi ista stici  pre septembra ( osim rezultata intervjua :D )
A u tom "ugovoru" sto je stigao potpisan da sam primljena i uslovi posla i ostalo... pisalo je i ocekivani period pridruzivanja brodu je 3-4 meseca.. Oh well...

Da da, to je papir da si uslovno primljena... i meni je tako bilo za medical, pojma nemam od cega zavisi. Receno mi je, kad sam dobila papir da sam primljena, prvo medical pa dobijam zeleno svetlo i krece cekanje datuma. Mozda traze da neki ljudi budu vec maltene spremni i na cekanju da mogu sto pre da krenu ako bude potrebe za tim. Ko zna... ali, eto, dajem samo svoj primer, medical sam uradila u februaru, a datum sam dobila tek negde tamo u aprilu.
Though she be but little, she is fierce!

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #14 on: 02/June/2013 »
I ja sam medical uradio manje od meseca dana nakon interview-a, krajem marta - pocetkom aprila i od tada jos cekam LOE.  :waiting:
Tako da kad uradis medical ne znaci da ces odma posle toga dobiti garantno i sve to, vec tek tada salju papire kompaniji, pa onda tek treba ovi iz kompanije da odobre i kad bude bilo potrebno ljudi da iscimaju agenciju, pa agencija da iscima nas  :waiting:
:D