Author Topic: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)  (Read 13824 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mirjana_A

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #15 on: 02/June/2013 »
Ja sam prosla ya poziciju Floor Supervisor desetog maja ali u Sarajevu. U petak sam dobila uputstvo za medical i job offer...jos neko?

Offline Mirjana_A

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #16 on: 02/June/2013 »
Hey, ja sam bila na tom intervjuu!! Isto za FS... Juce mi stiglo da radim lekarski, a tebi?
[/quo

hej i meni je. ista pozicija isti datum....gopapodin iz agencije kaze da bi nasa grupa najvjerovatnije trebala u septembru ici....

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #17 on: 02/June/2013 »
"E da, ja sam ona visoka sexy atraktivna cura sto je bila medju prvima... hehehe Salim se, bila sam treca po redu za intervju, po zavrsetku sam se vratila u sobu da vam ispricam kako bilo.... E sad - nem' pojma koji si bio ti od svih njih. "
Da,da secam te se,"visoka sexy atraktivna cura ". Mozda si zato ti prva dobila daa radis medical,hahahah. Ja sam onaj gospodin u elegantnom odelu sa kravatom koji je aplicirao takodje za FS. Ako se ne varam ti si imala prethodnog brodskog iskustva ili mozda gresim? :plovim:
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #18 on: 02/June/2013 »
"E da, ja sam ona visoka sexy atraktivna cura sto je bila medju prvima... hehehe Salim se, bila sam treca po redu za intervju, po zavrsetku sam se vratila u sobu da vam ispricam kako bilo.... E sad - nem' pojma koji si bio ti od svih njih. "
Da,da secam te se,"visoka sexy atraktivna cura ". Mozda si zato ti prva dobila daa radis medical,hahahah. Ja sam onaj gospodin u elegantnom odelu sa kravatom koji je aplicirao takodje za FS. Ako se ne varam ti si imala prethodnog brodskog iskustva ili mozda gresim? :plovim:

E da, ta sam.. Dosta momaka su bili lepo elegantno obuceni - ne znam koji si bio ti od svih njih.

Koja glupost, uradis medical i onda cekas pola godine, a do tad "ko ziv, ko mrtav". Dam oko 120e za lekarski i u medju vremenu dok cekam LoE, dodje neki poslodavac koji je trazio bas mene ceo zivot, ponudi mi brodsku platu da ostanem u zemlji i 40 radnih sati nedeljno.....  :rolleyes:

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #19 on: 02/June/2013 »
To cekanje je svakako tesko ali to smo svi znali pre nego sto smo usli u ovu pricu. Sad ako u medjuvremenu dobijes neku takvu ponudu:"u medju vremenu dok cekam LoE, dodje neki poslodavac koji je trazio bas mene ceo zivot, ponudi mi brodsku platu da ostanem u zemlji i 40 radnih sati nedeljno.....", imaces dve opcije pa koja ti se vise svidi nju ces izabrati naravno svaka ima svojih nedostataka i dobrih strana. I ako izuzmemo novac za medical 120e sto svakako nije malo para ti bi ipak imala mogucnost da biras izmedju dva posla koji tebi vise odgovaraju sto u danasnje vreme nije bas cesta pojava,
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline vlado12345

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #20 on: 03/June/2013 »
Pozdrav iz makedonije ovo mi je prvi post moze mi nije najbolji srpski i hrvatski tako da ako gresim neke rjeci prostite.

Ja sam bio 6 mart na intervju za housekiping i tada sam dobio pozicuju za assistant waiter svi ostali su nakon 1 nedelju dobili poziv i ukrcaj i su vec na brodu osim mene jer sam dobio drugi departmen. svaku nedelju javim se agencii i nista novo sta da radim proslo je 3 mjeseci koliko ce da se nacekam jos?? uskoro ce novi intervju a ja jos nisam dobio poziv?????wtf :???:

Offline filip_035

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 107
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #21 on: 03/June/2013 »
E da, ja sam ona visoka sexy atraktivna cura sto je bila medju prvima...
Ja sam onaj gospodin u elegantnom odelu sa kravatom

To je taj intervju koji je zracio seksipilom na sve strane   :-* :rofl:

Offline Mirjana_A

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #22 on: 03/June/2013 »
assistent waiter a intervju za housekeeping? mislim da te pozicije nema u hotel departmentu ispravite me ako grijesim....

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #23 on: 03/June/2013 »
To je taj intervju koji je zracio seksipilom na sve strane   :-* :rofl:

 ::yes::
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #24 on: 03/June/2013 »
Pozdrav iz makedonije ovo mi je prvi post moze mi nije najbolji srpski i hrvatski tako da ako gresim neke rjeci prostite.

Ja sam bio 6 mart na intervju za housekiping i tada sam dobio pozicuju za assistant waiter svi ostali su nakon 1 nedelju dobili poziv i ukrcaj i su vec na brodu osim mene jer sam dobio drugi departmen. svaku nedelju javim se agencii i nista novo sta da radim proslo je 3 mjeseci koliko ce da se nacekam jos?? uskoro ce novi intervju a ja jos nisam dobio poziv?????wtf :???:

Pa pokusaj da kontatkiras nekog na forumu koji je prosao za istu poziciju(isti department) ali to sigurno nije housekeeping. oT
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #25 on: 03/June/2013 »
To je taj intervju koji je zracio seksipilom na sve strane   :-* :rofl:

Svi su bili lepi, sredjeni, elegantno obuceni... kako i dolikuje intervjuu za posao.  :)

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #26 on: 04/June/2013 »
Ja sam prosla ya poziciju Floor Supervisor desetog maja ali u Sarajevu. U petak sam dobila uputstvo za medical i job offer...jos neko?

Ja sam isto dobio tu poziciju 10. maja ali u Beogradu ,danas sam dobio uputstvo za medical i job offer
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline Mirjana_A

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #27 on: 05/June/2013 »
ja sam dobila u petak treba da ga radim u toku ove ili sledece sedmice....

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #28 on: 05/June/2013 »
ja sam dobila u petak treba da ga radim u toku ove ili sledece sedmice....

Jel ti tako pise u mejlu ili si ti sama tako odlucila mislim na to kada ces da radis medical posto kod mene nema odredjenog datuma npr odraditi do XX datuma...?
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: ?ekanje informacija za ukrcaj na Carnival (HKP)
« Reply #29 on: 05/June/2013 »
Quoting a Post

To reply to a post by quoting it, you can either click the Quote button for the relevant post and add your own message to the quoted text or click the Reply button followed by Insert Quote from the relevant post in the 'Topic Summary' below, but note that:

    Both these options add a link to the original post showing the name of the poster and the date and time of the post, whereas the Bulletin Board Code quote tag simply quotes the relevant post without this additional information.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)