Author Topic: Re: Assistant Cabin Steward - Celebrity Cruises  (Read 1574 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fresh Seaman

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
  • Everything you do, don't do it for free.
    • View Profile
Ja sam danas na preliminarnom intervjuu sa kuzon kompanijom, aplicirao za Assistant Cabin Stewarda. To mi je preporučila devojka, tj. pitala me da li želim restoran ili hauskiping, ja sam joj odgovorio da sam u hauskip "vodama" odavno zbog majke, koja me tera da non-stop čistim i spremam,  :smack: na šta se ona nasmejala i to mi preporučila. Dobar sam sa engleskim ali nemam dovoljno iskustva za električara ili asst provision mastera pa sam dobio ovo, meni je ok, za prvi put..idem jer moram i želim tako da me ništa neće odvratiti od toga. A pitala me je da li sam radio nešto vezano za hospitality..kakav posao sam mogao tu da očekujem?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Assistant Cabin Steward - Celebrity Cruises
« Reply #1 on: 24/May/2013 »
.. A pitala me je da li sam radio nešto vezano za hospitality..kakav posao sam mogao tu da očekujem?

Pa mogao si da očekuješ i posao admirala, a kakav ćeš dobiti, to ne ovisi od nikoga od nas na forumu, ..
Sa jedne strane su tvoja očekivanja, a sa druge očekivanja agencije.
Nema na forumu nikoga tko od tebe očekuje nešto, niti ti može ili želi usaditi svoja očekivanja. Bar se nadam da nema.

EDIT
Ovo je ujedno i zadnji puta da toleriram nepoznavanje imena agencije kod koje se nadaš poslu.
Isto tako, švercanje u tuđe teme baš i nije red, otvori svoju temu ako te nešto zanima.
... Doduše, već si ju otvorio, pa sad trpaš isto pitanje po drugim topicima, ... ne vidim dobru budućnost za tebe na ovom forumu.
Najbolje će biti da se naljutiš i više se nikad ne vratiš ovamo.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Fresh Seaman

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
  • Everything you do, don't do it for free.
    • View Profile
Re: Assistant Cabin Steward - Celebrity Cruises
« Reply #2 on: 24/May/2013 »
Izvinjavam se moja greška, nisam video koji je topic, bilo mi je više tabova otvoreno tako da sam na brzinu napisao ali ne tamo gde sam hteo. Što se tiče imena agencije znam da je Kouzon..ali lakše mi bilo da napišem bez o. Da ne dužim, još jednom, izvinjavam se. :facepalm:

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Assistant Cabin Steward - Celebrity Cruises
« Reply #3 on: 24/May/2013 »
Šefe,ne ljuti se na na FreshSeaman-a,vidi se da je freš  :yahoo:
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......