Author Topic: NCL Zaposljava ispod 21  (Read 2643 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
NCL Zaposljava ispod 21
« on: 24/May/2013 »
Ne znam da li je vec neko pricao o ovome na forumu, medjutim pricao sam danas sa ljudima iz agencije kozun agencije (banja luka) i kazu mi da zaposljavaju ispod 21 godinu, medjutim mora se imati dobar karakter, pouzdanje itd. Ja sam se prijavio i cekam preliminarni bog zna kad ce biti i uglavnom da li mi moze neko nesto reci o firmi NCL, Norwegain Cruise Lines ? Kakvi su sa radnicima itd, kolike su sanse upasti itd.

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: NCL Zaposljava ispod 21
« Reply #1 on: 24/May/2013 »
Ovisi koja pozicija.  ;)
Ja se za nekoliko dana pridružujem photo teamu na Dawn-u,intervju je obavljen preko skypea,osim već tipičnog što traže sve kompanije tj.karakter,osmijeh i znanje engleskog pitali su me i da nabrojim otvor blendi po brojevima,što je shutter speed,što je ISO,što je WB,razliku između tipa fajlova,s kojim settingsima i zašto sam slikala slike iz portfolia itd. Znači bio je dosta opsežan intervju jer npr. na intervjuu za Image ama baš ništa o fotografiji me nisu pitali a samo to ti dosta kaže o firmi.  :D

Plaća je ok,a vraćaju i novac za vizu i medical. Uglavnom što čujem je pozitivno; osoblje tretiraju dobro i ljudi su kod njih zadovoljni.

Najbolje bi ti bilo da odeš na NCL-ov dio foruma pa tamo pročitaš konkretna iskustva. Možda ti Šef i premjesti topic tamo. :D