Author Topic: dobre volje rado cu prihvatiti svaki savet, želim da idem na brod  (Read 7468 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dusan_Dule

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
@ filip
Ma to je ovaj Dejan.. sea agency.. on me je nesto nabrzinu odje*ao i kao zvace me na razgovor, no ne verujem da ce uopste.. tako da cu otici u Zagreb, sta da radim.. kad vec ionako moram u Hr neke druge stvari da obavim.

Nije work and travel, ja nisam student odavno.. a i mator sam :)
Ovo je onaj 2hB program... kao privremeni rad u USA, oni ti laziraju pismo poslodavca (to zapravo i placas) i onda dobijes vizu, na tu pricu.. kao da te traze za radnika.. i ides pa kako ti bog da.. nekoliko drugara su otisli da voze slepere, a par njih se zaposlilo u teretani kao instruktori.

Offline filip_035

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 107
    • View Profile
To je velika cifra ako je u pitanju onaj studentski program odnosno rad u Americi na 4+1 mesec. Maksimalna cifra koja se daje u tom slucaju je 1000 dolara odnosno 999 dolara.
A sto se tice predstavnistva EP u Beogradu to je Sea agency.
@ filip
Ma to je ovaj Dejan.. sea agency.. on me je nesto nabrzinu odje*ao i kao zvace me na razgovor, no ne verujem da ce uopste.. tako da cu otici u Zagreb, sta da radim.. kad vec ionako moram u Hr neke druge stvari da obavim.

EP ima svoju kancelariju u Beogradu. Lepo postoje vrata, na njima pise Employment Power. :)
Sea Agency je sasvim druga stvar.

Offline Dusan_Dule

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
A da, u pravu si.. i ranije sam pronasao njihovu adresu..Aleksinačkih rudara 39 lok. 1, ali bizarna stvar je sto nigde nema broja telefona.. a i na EP sajtu ne postoji predstavnik za Srbiju, samo Croatia.