Author Topic: posao assistent stewardess na Carnivalu,ima li neko iskustva?hitnooo :))  (Read 3469 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mmmaya

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
e ovako dobila sam ponudu za taj posao i citala ovde po forumu,nista nisam nasla osim one jedne price veterana koji se vratio i ima uzasne utiske o svemu!razumem ja da je tezak posao,ali ako imas cilj i zelju,motiv..lakse je sve ;) puno bi mi znacilo ako ima neko ko bio na Carnivalu i bar je upoznat sa ovim poslom.
love life and enjoy at every moment

Offline Silber Mann

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Photo-Video Manager
razumem ja da je tezak posao,ali ako imas cilj i zelju,motiv..lakse je sve ;)

Pa ako imaš cilj, motiv, želju, šta će ti tudji savet, iskustvo, ionako ćeš
se odlučiti za ono što misliš da je najbolje za tebe.
odradi jedan ugovor, zaradi novce, vidi da li ti se svidja ili ne brodski život.
Nastavi ili odustani posle toga. ;)

Pozdrav.
Put a smile upon your face
Being alive is no disgrace
You can make it a better place,
By havin' yourself a good mornin'...

Offline mmmaya

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
bilo bi dobro znati sta me ceka tomo,kako se radi,kakve su smene,ima li se vremena izaci kad je brod u luci i jos mnogo toga..neki savet puno znaci.
love life and enjoy at every moment


Offline mmmaya

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Hvala :) procesljala sam ceo forum,malo je zastupljen ovaj posao ili bar malo je komentara o istom.ako ima neka devojka da je bila na toj poziciji neka se oglasii  :plovim:
love life and enjoy at every moment

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
ovako u kratkim crtama direktno sa carnival Inspirationa
pocet ces kao stand by i raditi ko hotel steward u public area i ici na treninge u sekcije... kad jednom ti daju sekciju, tu radis jutarnju smjenu u svojoj sekciji do 1 pm, navecer il si runner tj assistent izmedju sekcija, tj 30 minuta radis kupatila u jednoj sekciji 30 u drugoj il opet ides u public area..po novom Carnival ti placa kartu al ne znam koliko je ovaj forum upoznat sa tim sve tipping positio su skracene za 15% plate ( a isto se radi))... u sustini imas oko 27 soba i radis kupatila, usisavas i odrzavs hallway, sklanjas room service trays i sl... radi se oko 9 sati dnevno sem emarkationa kad radis oko 12 (nikad preko 12) i et... za ostalo pitaj samo ikreno ne znam kad u opet stici da se javim.. al svejedno nastojat cu da odg na sve...
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline Tokarev86

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
koliko dugo novi asrs rade kao hotel stewardi? ta pozicija im dođe kao college?

Offline The D

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
koliko dugo novi asrs rade kao hotel stewardi? ta pozicija im dođe kao college?

zavisi od mnogo faktora.... koliko im treba asst. stateroom stewarda, koliko su se dobro pokazali kao hotel stwd, itd... u sustini ne vise od dva mijeseca po nekim carnivalovim pravilima jer se racunalo na to da moras da zaradis pare za kartu ali sa novim sistem gdje ti oni placaju kartu to pravilo vise ne vazi...preporuka zapnite u pocetku i bez kuknjave  :waiting:
“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw
off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”
― H. Jackson Brown Jr.