Author Topic: Nosim sve sa sobom, a to je...  (Read 9863 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Nosim sve sa sobom, a to je...
« Reply #15 on: 29/May/2013 »
Isusati meni su rekli da sam ponijela previše stvari a nema upola ovoliko  :rofl:
Računaj da  tamo možeš jeftino kupiti odjeću,ponesi onako za prvu ruku do neke prve love ,čisto najnužnije-mislim da ti ovoliko robe zbilja ne treba.  :)
Sad me strah da sam ja uzela premalo a nema mi povratka,već sam stigla u Zagreb  :D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Nosim sve sa sobom, a to je...
« Reply #16 on: 29/May/2013 »
Cure pazite šta radite, jer meni je trebalo 3-4 ugovora da dođem do te točke da sam bio u stanju ponijeti kući sve što u toku ugovora kupim.
Sreća pa sam se uvijek vraćao na isti brod, pa su mi kolege dale da potrpam stvari pod njihove krevete.

Poslije sam većinu toga podijelio, jer nisam kupovao zbog potrebe, nego zbog toga što mi je shopping bio super stress reliever.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
Re: Nosim sve sa sobom, a to je...
« Reply #17 on: 29/May/2013 »
OMG!!! Koliko haljinica i majica. Boze, Petra! :D 
Nece toliko trebati, a ja sam ponela tek troje duge hlace, od toga dvoje sam obukla, jer vecina vremena je uniforma. Novca ti treba samo za port, a sve drugo na brodu fino elegantno upises pin number.
If you want something - go and get it.

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Nosim sve sa sobom, a to je...
« Reply #18 on: 31/May/2013 »
na brodu ćeš imati 220v, ali u hotelu nećeš, trebaće ti adapter da možeš gurnuti utičnicu u 110v (! pri tom pazi da aparat radi na toj voltaži, mobitel i laptop hoće, ali pegla možda ne)

ovo će ti trebati:
(jeftina varijanta)



Jep,ovo potvrđujem jer bi se sad u hotelu mogla slikat s laptopom da ovo nisam ponijela  :D Kupila sam malo skuplju verziju na aerodromu u Amsterdamu,al neka.

Btw pidžame si zaboravila ako dobro vidim  :D

Offline angiee

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Nosim sve sa sobom, a to je...
« Reply #19 on: 15/January/2014 »
Evo da se i ja javim nakon zavrsenog prvog ugovora (vracam se 10.3.). Od onih stvari sto sam napisala, VISE OD POLA mi nije trebalo. Sad nosim SAMO tehniku i trenerke. Kad sam trebala krenuti kuci, imala sam 70kg za ponijeti, morala sam ostaviti pola stvari u Dubrovniku, pa se vracati po to. Dakle, novac, dobar telefon i trenerke :)

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Nosim sve sa sobom, a to je...
« Reply #20 on: 05/February/2014 »
Uf, iskreno se nadam da ću umeti razumno da spakujem kofer :D Padam u "zilion haljinica" iskušenje, naravno. Ne nosim trenerke, farmerke, pantalone, patike, pa će mi biti relativno lak prtljag.
Mislim da mi je najvažnije da ne zaboravim: makaze, iglu i dva-tri konca, brdo flastera. Nekako mi se uvek ti predmeti pokažu kao najkorisniji.
Videćemo.. imam još koji dan do pakovanja...