Author Topic: Evo mene na kraju prvog ugovora...  (Read 2460 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alex MKD

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Evo mene na kraju prvog ugovora...
« on: 28/May/2013 »
ooo ljudi moooiii ...evo mene za krajeg prvog ugovora...
popi*deo sam kad sam video evaluaciju danas sef mi je dao ocenu 3 od max 5 a do jucer je bila fora ma ti si najaci ti si extra ti si super i sve je to ispalo tapsanje po rame...
Liberty je super brod moram da kazem da stvari stoje dobro...
samo sam jedan incident imao kad je jedan Rumun (production manager) pokuso da me namesti za neko s**** pa sam otiso kod njega i reko da cu mu iscupat grkljan ako se to jos jedanput ponovi... lik je bio alooo zalicu se do Cruise directora, Hotel director ce saznati za ovo bla bla bla... kazem super nek i kapetan sazna ali ti znaj da ces ti biti onaj ko ce da nadrlja od moje ruke.. i kao tako je sve ostao lik je od tada bio samo "profesionalac" zdravo hvala cao...

Narednji ugovor idem na Independence... nadam se da ce bit dobro kako su mi rekli sistem je isti isto je sve ali su sad u aprilu bili na DRY DOCK pa mozda su i promjenili nesto videcemo.
Jako se nadam da cu se dobro snaci na Independensu i da cu da naucim one male stvarcice koje mi trebaju oko satelite i neke administrativna sranja pa da mogu da doprem do HBT...

Imam 3 meseca odmora pa nakon toga opet u 7 mesecnu robiju :)))
Ali mislim da cete se svi sloziti da je najogri dio od poso na brod Hrana... tako ti sve postaje odvraatno nakon par meseci da nemozes ni da smislis MEss... nego samo trazis neki port da bi pojeo pravu hranu :)))
Pozdrav ljudi moi pa nadam se da cu licno upoznati neko od vas na brodovima :)

Offline brka_brka

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Evo mene na kraju prvog ugovora...
« Reply #1 on: 24/December/2013 »
Da li se taj Rumun zove Marcel?