Author Topic: Molim pomoc, mi bi nazvali recepciju da vidimo da li je stigla  (Read 4870 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Erol

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pozdrav i izvinjavam se ako nisam potrefio podforum ali nemam toliko vremena. Cijeli dan cekam aktivacijski mail da bi se mogao registrovati na forum.
Naime moja sestra, nick Angie na ovom forumu je otputovala jucer u 12h za Barcelonu.
Dan prije je dobila mail iz agencije od Jelene da na brodu nema mjesta do 31. i da agencija placa smjestaj u hotelu dva dana, sto je bila i radosna vijest.
Problem je sada sto se sestra nije javila nikako, a roditelji su vec sada pravo zabrinuti.
Mi nemamo ni ime kruzera, niti ime agencije a ni ime hotela.
Molio bih ako neko zna mail ili broj telefona od Jelene iz agencije ili Sinise da mi posalje ovdje ili u inbox.
Ostavila je sestra laptop ali po belaju sam obrisao cookise i history a tu je bio link hotela sa slikama jer nam je pokazivala svima ukucanima gdje ce odsjesti.
Da mi je nakako doci do hotela pa bi mi nazvali recepciju da vidimo da li je stigla.
Hvala svima unaprijed, ako je kome lakse evo i link mog fb profila pa da me tamo kontaktirate.
Zabrinuti brat

https://www.facebook.com/anderson.abreuoliveira?ref=tn_tnmn

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Molim pomoc
« Reply #1 on: 30/May/2013 »
Ne znam sto ti jos uvek niko nije odgovorio... Da li se javila sestra?

Ona je dobila posao za kompaniju Crystal Cruises i brod Serenity... a evo ti podaci i o agenciji EP:
Sinisa Golac
tel:+385 98 317 017
sinisa@employment-power.com
www.radinabrodu.com
Though she be but little, she is fierce!

Offline Erol

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Molim pomoc
« Reply #2 on: 30/May/2013 »
Hvala ti puno