Author Topic: Pozdrav!  (Read 1614 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ari NS

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pozdrav!
« on: 01/June/2013 »
Pozdrav za sve! Ja sam Bosko, iz Novog Sada sam, vec dugo sam na forumu kao gost, sad sam se registrovao jer bih hteo da postavim jedno pitanje. Vec par meseci sam u ovoj prici oko odlaska na brod, konkurisao sam za poziciju assistant waiter preko Sea agencije iz BG. Cekam finalni vec 2 meseca za Royal/Celebrity pa me zanima ima li jos neko na forumu da ceka ovaj finalni preko ove agencije? I kakva su licna iskustva onima koji su dobili ugovor preko njih? Znam da nije nista cudno cekati finalni ovoliko ali kako sam video na forumu razgovor je preko Kouzon agencije bio u aprilu a ovamo ni najava. Kontaktirao sam i Emloyment Power i oni mi kazu da su toliko pretrpani i da za ovu godinu nema sansi da mogu konkurisati pa tek iduce godine da pokusam.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Pozdrav!
« Reply #1 on: 01/June/2013 »
A ti zelis bas za te dve kompanije da radis? Ako ne biras kompanije onda posalji CV svim agencijama. Dejan (Sea agency) je neko ko radi malo cudnjikavo :D Ja sam prosle godine cekao par meseci da se covek javi i na kraju nista. Sva sreca pa sam u medjuvremenu poslao CV u druge agencije pa sam kod njih bio vec u proceduri. Moj savet, posalji CV i u Safe Cruise (rade samo sa Princessom) i u Kouzon.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Ari NS

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Pozdrav!
« Reply #2 on: 04/June/2013 »
Pa nije bas da biram samo je tako ispalo, sto se tice agencije Safe cruise tamo su mi rekli da su jedine slobodne pozicije mesari, kuvari, poslasticari a u tome nemam iskustva a za restoran i bar na princess ne primaju muskarce trenutno. Kouzon nisam kontaktirao, radije bih ipak sacekao ovo pa jer sam vec obavio taj preliminarni pa sam hteo da vidim jel ima jos neko da ceka da vidim ima li kakve informacije, da li ce uopste biti tog finalnog...

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Pozdrav!
« Reply #3 on: 04/June/2013 »
Prijavi se u Kouzon u Banjoj Luci, oni nisu pretrpani, slabo ko zna za njih.