Author Topic: Aplicirao bih za elektricara...  (Read 6025 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: Aplicirao bih za elektricara...
« Reply #15 on: 06/June/2013 »
jedan od razloga zasto imam pomenutih 11gb samo knjiga... ostale stvari da ne pominjem...

opce knjige mi se nisu pokazale korisne koliko service i user manuals, a ponekad puno mogu pomoci i stari mailovi izmedju brodova medjusobno ili brod-service
 

Offline Bujah

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
  • sailing the seas of cheese
    • View Profile
Re: Aplicirao bih za elektricara...
« Reply #16 on: 06/June/2013 »
mozes dobii posao elektricara (fitera) preko Safe Cruise ili Kouzona sto se tice Princessa. Plate su od 2000 do 2927 :-)  zavisno od ranga (first, second fitter, lampman).
Ako si dobar, posle neko vremena mozes biti unapredjen u Senior Fitter, pa onda u 3rd ETO sto ti je pocetna officirska pozicija, pa posle dalje 2nd, 1st, SETO....ako se odlucis za life @ sea...
Ako ne odes do avgusta, kontaktiraj me, imam mnoooogo knjiga za inzenjering na brodu, moze ti biti korisno...

    Pa to bi bilo vrhunski..ali 11gb  ""]] ....kapiram da se ne razlikuje bas nesto preterano od posla koji sam radio na odrzavanju trafo-stanica ali opet...brod je brod...nesto sam nasao na netu pa evo malo studiram...uglavnom cimacu te ako mi zatreba detaljnije...ili ako uspe..post it somewhere  :yahoo:

Offline Bujah

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
  • sailing the seas of cheese
    • View Profile
Re: Aplicirao bih za elektricara...
« Reply #17 on: 06/June/2013 »
moj ortak tu iz grada treba da ide za elektricara sad 10. juna ...na Princessov brod, Diamond cinimi se... aplicirao je preko agencije Kouzon. Vrlo brzo je dobio ukrcaj. Mozda mesec - dva posle glavnog razgovora. Plata mu stoji u ugovoru 2.927 $ . trebace ti da iskesiras 250 + za neke kurseve, pored 350 eura agenciji. On kaze da ga je sve ukupno izaslo oko 1200 eura, sa troskovima odlaska par puta u BG i nazad i sve to. KOUZON SERBIA

Address: TPC dusanov Bazar, Kula lokal105, ul. Dusanova 54-72, Nis, Serbia
Phone : +381 185 233 74, +381 634 444 389
еmail: serbia@kouzon.com.mk

    Hvala ti puno...valjda ce da mi se posreci...ono kao...za prvi put  :party: