Author Topic: Royal ovlastio ISKLJUCIVO neku medicinsku ustanovu u DUBROVNIKU  (Read 13811 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Paaa ovako.
Ja sam jucer bio kod dr. Nikolica, obavio sam sve preglede, sve sam prosao i sve je ok.
Ali se dogodila jedna poprilicno losa situacija za dosta nas, a to je da su medicinski direktori Royala ovlastili ISKLJUCIVO neku medicinsku ustanovu u DUBROVNIKU, ni manje ni vise da se iskljucivo tamo mogu obavljati preglede za Royal.
Meni nista nije naplatio buduci da nezna ako ce pregled vrijedit, te mi je rekao da dodjem ponovo u ponedjeljak jer on leti za vikend u Brest valjda se naci s tim doticnima.
Eto cisto da imate i tu informaciju koja bas i nije pozitivna.
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Re: Lijecnicki za Royal
« Reply #1 on: 07/June/2013 »
Prvi put da meni pase sto se tice blizine, sve ostalo mi je pet dana jahanja  no;;;
audaces fortuna iuvat

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Hahaha. Ni ja se ne bunim. :)

Lijep je dbk ljudi. Isplati se posjetit. :D

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Da, ali ako naplacuju pregled koliko i sve ostale usluge bit ce veselo. Kad kavu platis 15 kuna da ti se zavrti u glavi  ""]]
audaces fortuna iuvat

Offline Fresh Seaman

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
  • Everything you do, don't do it for free.
    • View Profile
Da li je to samo za Hrvatsku?
Mislim, da li pored Dubrovnika, ostaje da medical može da se radi i u Beogradu, Nišu ili ne?  :neee:

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Dalmatinci separatisti  =""
Ne znam kakve je situacija za Srbiju, znam samo da je meni neisplativo letit do Dubrovnika samo radi ljecnickog.
Bio sam danas do doktora, njega nema, a sestra mi je rekla da nema novosti. Tako da vam javim sve u ponedjeljak  :uzdravlje:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Ko tebe pita sta je tebi isplativo ili ne. Ili odradis lijecnicki i odes na brod ili ne odradis i ne odes. Jednostavno.

Ja imam srece u ovom slucaju sta je u dbk.

Al prvi put sam isa sa KO u opatiju pa nase pa onda u zg po d1, pa kasnije opet u zg po vizu. Niko me nist ni pita niti mi palo na pamet da runjam.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Buduci da ljudi imaju 40.000 zaposlenih iz cijelog Svijeta, mislim da njih i nije pretjerano briga za ljude iz Croatistana, i koliko moraju proc da bi napravili ljecnicki...
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline Moon

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Da, ali ako naplacuju pregled koliko i sve ostale usluge bit ce veselo. Kad kavu platis 15 kuna da ti se zavrti u glavi  ""]]

Apropo cena u Dubrovniku, za jednu kompaniju je 350 evra  -()-

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Dobila sam upute da obavim lijecnicki za pomorsku i kompaniju u poliklinici Glavic u Dubrovniku. Cijena je 900 kn s testovima na drogu.
audaces fortuna iuvat

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Medicina rada Novi Beograd za Royal je 15 000 din ili 140 evra
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Bobicza

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
postoji privatna klinika Marinmed u Dubrovniku koju su osnovala 2 doktora koji rade za Royal a to su Kojic i Lenc(rade na Splendoru)...
mada sam ja radila lijecnicki kod ludog Budimira u Splitu za 1000kn plus krvna slika...sve skupa oko 1200,...a u Dubrovniku je skuplje... :deda:

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Kako je skuplje kad je meni 900 kn? Cura s Royala je u Dbk kod istog dr.
audaces fortuna iuvat

Offline taj?i2807

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
pozdrav svima, ja sam danas dobila popis ovlaštenih doktora za Royal Car. i šokirala se kad sam vidjela da je u Dubrovniku. Uf, al šta sad, očito moram i to da pregrmim... sutra ću da ih zovem pa da vidim kak stoje sa cijenom i moram se organizirat kako ću do tamo, imam 700km u jednom smjeru... nevjerojatno, da nisu još nekog iz Zg uzeli... jel može inof nekog tko je bio u Du na lječničkom kod dr. Kojić i dr. Roka Misteica 2, u Dubronik General hospital???? hvala svima za info    :ban:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
ZAG-DUB avionom, povratna, 847.50 HRK, + noćenje u hotelu  :facepalm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)