Author Topic: da se prijavim i u druge agencije?  (Read 1760 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tijanica

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
da se prijavim i u druge agencije?
« on: 07/June/2013 »
Cao svima! Dugo razmisljam o odlasku na brod i konacno sam se prijavila u Sea Agency ali mi se cini da sve to ide isuvise sporo...
Prosla sam razgovor pre mesec dana i jos uvek cekam LoE. U meduvremenu ne dobijam nikakve informacije iako vec vise puta saljem Dejanu mail.
Na koji brod idem sam saznala kada sam se ulogovala da uradim General Orientation (i za to mu je trebalo 10 dana da mi posalje Crew ID koja je i password....)
Moje pitanje je da li mislite da bi trebalo da se prijavim i u druge agencije (imam utisak da cu preko njih brze otici) ili da se naoruzam strpljenjem i cekam?


Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Solstice Class
« Reply #1 on: 07/June/2013 »
Ima ljudi ovde koji su i po godinu dana cekali na svoj datum... ja sam licno cekala 4 meseca od intervjua da dobijem datum, a ima onih koji su cekali puno puno vise.
Though she be but little, she is fierce!

Offline Clair

  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
Re: Solstice Class
« Reply #2 on: 07/June/2013 »
Računaj na to da dok se prijaviš u novu agenciju, dočekaš ponovo preliminarni, pa finalni intervju, pa opet LOE i ukrcaj veće su šanse da ćeš još duže čekati. Pogotovo jer je u mnogim agencijama već prošao preliminarni i novi krug možda neće prije jula, a možda ni prije septembra. A opet ništa te ne košta da se javiš mailom ili telefonski i sve to pitaš direktno bilo koju agenciju o kojoj si još razmišljala.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: da se prijavim i u druge agencije?
« Reply #3 on: 07/June/2013 »
Zovi Dejana na mobilni jer taj covek mail pregleda jednom u nedelju dana. Opste je poznat po azurnosti tako da ipak ti uzmi i pozovi ga na mob. A kad si vec dobila posao onda se strpi jos malo. Vise ces utrositi vremena u ponovnom apliciranju i intervjuima preko drugih agencija a o dodatnim troskovima da ne govorim...
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.