Author Topic: Viza/Carnival, da li je moguce dobiti za tako kratko vreme vizu?  (Read 2534 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Najavljen mi je ukrcaj za 16 jun. Let 15-jun za Miami. Ako uzmem u obzir da je ponedeljak 9, i da je to u stvari prvi radni dan ambasade posle vikenda.. da li je moguce dobiti za tako kratko vreme vizu..sobzirom da se preko banka Intese ceka 48 sati da se aktivira, tj proknjizi uplata. Hvala svima

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Viza/Carnival
« Reply #1 on: 08/June/2013 »
Ponedeljak je 10.

Pet radnih dana je prilično knap... može se postići čak i redovnom procedurom, ali je preveliki rizik da ne uspeš. Čitao sam da ljudi spominju dobijanje vize po nekakvoj ubrzanoj proceduri za hitne slučajeve, nadam se da će se pre ponedeljka ujutro javiti neko ko o tome zna više i da će ti pomoći.

:uzdravlje:

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Viza/Carnival
« Reply #2 on: 08/June/2013 »
Stici ces jedino ako uplacujes kreditnom karticom i mozes odmah odabrati datum za intervju, za ponedeljak, utorak... Mada i Intesina uplata prodje za cca 1 dan, ali opet, pitanje je da li ces naci onda datum za intervju.
A viza se dobija dan posle intervjua u DHLu.
Though she be but little, she is fierce!

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Viza/Carnival
« Reply #3 on: 09/June/2013 »
Stizes bez problema. Kada uplatis kes u banci (u Intesi se uplata proknjizi tacno posle 24h) gledaj da to bude ujutro recimo jer sutradan ujutro vec mozes da zakazujes termin u ambasadi a moras priznati da sto duze cekas da odmakne dan to ce se brze popuniti termini u ambasadi. Mozda je glupava teorija ali ima smisla jer vecina shvata online zakazivanje u fazonu "lako cu, to mogu da uradim kad god"  :D

Srecan put i mirno more :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.