Author Topic: Problemi zbog dioptrije? (+4.5)  (Read 4044 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Problemi zbog dioptrije? (+4.5)
« on: 12/June/2013 »
Pozdrav svima na forumu. Procitao sam sve teme na forumu koje su vezane za ovo i slicna pitanja ali s`obzirom da se priblizava datum kada trebam odraditi medical postajem malo nervozan.
Naime nosim naocare i kontaktna sociva pa me zanima da li je neko do sada imao problema na medicalu zbog vece dioptrije (da nije prosao medical zbog toga)?Hvala oT
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Problemi zbog dioptrije
« Reply #1 on: 12/June/2013 »
Prolaziš medical. :uzdravlje:

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: Problemi zbog dioptrije
« Reply #2 on: 12/June/2013 »
Prolaziš medical. :uzdravlje:


Videcemo,nadam se da si upravu. Jedan od kandidata koji je samnom prosao  glavni intervju je danas bio pa mi je preneo utiske da je kod ocnog dosta "za*****an" pregled iako on ne nosi naocare ni sociva pa zbog toga i postavljam ovakvo pitanje. U svakom slucaju hvala na odgovoru oT
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Problemi zbog dioptrije
« Reply #3 on: 13/June/2013 »
Ne znam šta tu može da bude "za*****ano" nekome ko ne nosi naočare/sočiva. Ili je video pretposlednji red ili ga nije video... sigurno mu nisu otvarali oči i strujom pekli mrežnjaču. :giggle:

Ili se on šalio, a tebi je zbog frke šala delovala ozbiljno ili on ne vidi dobro i oftalmolog ga je prekorio zbog toga što ne nosi naočare.

Ti, ako vidiš dobro uz korekciju dioptrije, nema razloga da se plašiš pregleda - samo će se potvrditi dioptrija i to je sve.

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
Re: Problemi zbog dioptrije
« Reply #4 on: 13/June/2013 »
Ne znam šta tu može da bude "za*****ano" nekome ko ne nosi naočare/sočiva. Ili je video pretposlednji red ili ga nije video... sigurno mu nisu otvarali oči i strujom pekli mrežnjaču. :giggle:

Ili se on šalio, a tebi je zbog frke šala delovala ozbiljno ili on ne vidi dobro i oftalmolog ga je prekorio zbog toga što ne nosi naočare.

Ti, ako vidiš dobro uz korekciju dioptrije, nema razloga da se plašiš pregleda - samo će se potvrditi dioptrija i to je sve.


Citajuci forum i ja sam stekao takav utisak ali ipak malo je potrebno da bi se probudila sumnja pa i strah od ne prolaska medicala. Hvala na odgovoru jos jednom. oT
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Problemi zbog dioptrije
« Reply #5 on: 13/June/2013 »
Ma sta za*****ano... da nisam doktoru rekla da nosim sociva, ne bi ni znao da imam dioptriju  :rofl:
Though she be but little, she is fierce!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Problemi zbog dioptrije
« Reply #6 on: 13/June/2013 »
Pozdrav svima na forumu. Procitao sam sve teme na forumu koje su vezane za ovo i slicna pitanja ali s`obzirom da se priblizava datum kada trebam odraditi medical postajem malo nervozan. Naime nosim naocare i kontaktna sociva pa me zanima da li je neko do sada imao problema na medicalu zbog vece dioptrije (da nije prosao medical zbog toga)?Hvala oT

? koliko puta trebaju ljudi odgovarati na ista pitanja?

Velika dioptrija i rad na brodu
Da li je dioptrija problem ?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
Re: Problemi zbog dioptrije? (+4.5)
« Reply #7 on: 13/June/2013 »
imam -6, nema problema oko toga. sa lećama sve vidiš i bok