Author Topic: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?  (Read 12354 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dare

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Zdravo svima pre svega .

I ja sam prosao istu proceduru pocetkom Juna sada irena.m . Primljen sam i na listi cekanja sam . Vidim da je bas dosta ljudi u istoj situaciji pa se iskreno nadam da ce svi biti happy u sto skorije vreme .
E sada, da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje inace, na osnovu starih iskustava , anything ?  ""]]

Hvala unapred .

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #1 on: 13/June/2013 »
Nema tu formule za izracunavanje duzine cekanja.. Jednostavno, kad im budemo trebali oni ce nas zvati. Imaju valjda 5 brodova koji izlaze do kraja godine pa cemo sigurno upasti ne neki od njih   :hekla:
sad samo  :waiting:

Primer - prosli ugovor (prvi ugovor) ja cekala mesec dana od finalnog intervjua za ukrcaj, drugarica 4 meseca a drugar godinu dana... Nidje veze ... :D

Offline Dare

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #2 on: 13/June/2013 »
Meni je njihov menager rekao da izbacuju vise od 5 novih brodova , tako da ko ce ga znati vise ..
Znaci tebi nije prvi put da radis za Viking ?
Iskreno se nadam da se ovo sve nece oduziti toliko kao tvom drugaru npr  :facepalm:

Offline zemunac al pravi

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
e prike pa to moze da traje citavu vecnost jerbo tebi treba viza a nekim drugim netreba pa ako im treba hitno neko pre ce zovu one kojima netreba viza
rode moj cekaj ti njih al trazi ti i nesto drugo da imas jos bar jednu komp pa koja pre uleti

a to sta ti je njihov menageros rekao to ti okaci macku o rep i ja bi ti prico bajke samo da te skinem s grbace da me nesmaras realno

Offline Dare

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Vazi se prike .
Moze trajati citavu vecnost a i ne mora , ostaje nam da se nadamo da nece biti ovo prvo. Slazem se , ne treba se uzdati samo u ovo, ali treba biti optimista , sto da ne  :moli:

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Za koju poziciju si aplicirao ? Btw meni su na mail poslali da izlazi 10 brodova.

Offline Dare

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Waiter ! Tako rekose .. Valjda ima mesta za sve  :hehe:

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Radila ja na Princessu pre, sad mi je prvi ugovor sa Vikingom i jedva cekam da odem jer su brodovi BRUKA kako su dobri , zivot crew membera je kao u hotelu od 7*...
Ja sa verenikom odoh sledeceg meseca , nadam se da i vi idete veri sun  :pop1:

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Radila ja na Princessu pre, sad mi je prvi ugovor sa Vikingom i jedva cekam da odem jer su brodovi BRUKA kako su dobri , zivot crew membera je kao u hotelu od 7*...
Ja sa verenikom odoh sledeceg meseca , nadam se da i vi idete veri sun  :pop1:

Cestitam, sa srecom :)

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Radila ja na Princessu pre, sad mi je prvi ugovor sa Vikingom i jedva cekam da odem jer su brodovi BRUKA kako su dobri , zivot crew membera je kao u hotelu od 7*...
Ja sa verenikom odoh sledeceg meseca , nadam se da i vi idete veri sun  :pop1:

Pozdrav Irena, molim te reci mi jeste li oboje prvi put na rijecnim  :party: ili samo ti i kako je islo sve to oko vaseg odlaska skupa na rijecni, mi (ja i zena) smo oboje bili na prekooceanskim i sada bi se skupa prebacili na rijecne pa me zanima kako je to kod vas islo, hvala  :uzdravlje:

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
@KwonDarko
hvala nadam se da ces i ti vrlo brzo da ides

@Shark
prvi put na recne brodove idemo, prijavili smo se online , nismo imali sa agencijama nikakve veze, samo smo napomenuli u mejlu da smo vereni i zajedno smo i intervju imali i zajedno su nas stavili da idemo sad na isti brod. To je ukratko, gledaj na netu koje imate otvorene pozicije pa se prijavite i napomenite da ste zajedno nema nikakvih problema, oni vole parove i drze ih zajedno

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
 ;D hvala na informaciji.... znaci  :party:

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
@KwonDarko
hvala nadam se da ces i ti vrlo brzo da ides

@Shark
prvi put na recne brodove idemo, prijavili smo se online , nismo imali sa agencijama nikakve veze, samo smo napomenuli u mejlu da smo vereni i zajedno smo i intervju imali i zajedno su nas stavili da idemo sad na isti brod. To je ukratko, gledaj na netu koje imate otvorene pozicije pa se prijavite i napomenite da ste zajedno nema nikakvih problema, oni vole parove i drze ih zajedno

Daj mi reci a Njemacki, znate oboje ili?

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Daj mi reci a Njemacki, znate oboje ili?

Ma kakav crni nemacki... Ne trazi to Viking,  znam da Scylla, Tui, mozda Seachefs traze za ostale ne znam..

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Meni je njihov menager rekao da izbacuju vise od 5 novih brodova , tako da ko ce ga znati vise ..
Znaci tebi nije prvi put da radis za Viking ?
Iskreno se nadam da se ovo sve nece oduziti toliko kao tvom drugaru npr  :facepalm:
Viking je jedna ozbiljna kompanija i ne zovu nikoga na razgovor samo da bi ti nabili trošak a njihovom hotel menadžeru popunili radno vrijeme! I ja sam aplicirala online,bila na razgovoru 18.jula i primljena-cabin stewardess.Ni meni se ne čeka,išla bih odmah ali pošto imam i river experience mogu ti reći da se oni jako puno razlikuju od okeanskih i znam kako to radi.Brodovi su mali,mali broj ljudi po departmentima i puno toga zavisi od momenta-sreće.Sezona počne februar/mart i kompanija ima rasporede za tu godinu i veliki broj ljudi koji čekaju(ali i onih koji odustanu u međuvremenu,odu negdje drugdje) ali pošto Viking izbacuje nove brodove,šanse su puno veće.
:plovim: :pad: