Author Topic: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?  (Read 12352 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #15 on: 30/October/2013 »
drug i ja smo isto aplicrali online za viking i oboje smo prosli..od tada je proslo godinu dana...jos uvek cekamo...cula sam da im je ogromna lista cekanja..tako da vec pomalo gubim nadu...jos prosle godine su spominjali nekih novih 10 brodova...s vremena na vreme mi stigne mail od njih da sam na listi cekanja...stvarno ne znam koliko treba da se ceka...

Offline ninaba

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
  • Mornar sam Popaj jaaa :D
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #16 on: 31/October/2013 »
Pozdrav,

ubiše me sad s ovim napisanim..da se čeka dugo :(. Naime prijavila sam sebe i dečka online i dobila poruku da je prijava primljena te da se nakon 1.siječnja odabiru novi. Pa se nadam da će nas zvat.

Moje pitanje je ukoliko se prijaviš online a ne preko agencije, kako i gdje je intervju za posao?

Hvala

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #17 on: 02/November/2013 »
prijavila sam se online..ubrzo su mi se javili mailom..posle toga je sledio telefonski intervju sa Hr(gospodin Danny je pricao sa mnom)..nista specijalno me nije ispitivao...bilo je lako i razumljivo...on mi je zakazao intervju uzivo na njihovom brodu..pronasao je na osnovu mog mesta stanovanja gde mi je najblize da dodjem na brod...ja sam bila u Vukovaru drug moj je imao u Beogradu...na brodu mi je intervju bio ok..pokazali su mi brod..pricala sam sa Hotel Direktorom..on me je ispitivao onako uopstena pitanja..gde sam radila..koliko dugo...kako sam cula za viking..zasto sam bas izabrala viking a ne neku drugo recnu kompaniju...itd 
Posel hotel direktora imala sam intervju sa menadzerom u restoranu..on mi je pokazao restoran..objasnio kako sve ide..nije mi postavljao previse pitanja..pitao me je koliko tanjira mogu da nosim u rucu...kakva sam sa vinima..dao mi je njihov menu za taj dan pitao mi je da li znam nesto od tih jela...sve u svemu bili su ljubazni i opusteni...
samo od tad je proslo godinu dana...jos uvek sam na listi cekanja

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #18 on: 02/November/2013 »
prijavila sam se online..ubrzo su mi se javili mailom..posle toga je sledio telefonski intervju sa Hr(gospodin Danny je pricao sa mnom)..nista specijalno me nije ispitivao...bilo je lako i razumljivo...on mi je zakazao intervju uzivo na njihovom brodu..pronasao je na osnovu mog mesta stanovanja gde mi je najblize da dodjem na brod...ja sam bila u Vukovaru drug moj je imao u Beogradu...na brodu mi je intervju bio ok..pokazali su mi brod..pricala sam sa Hotel Direktorom..on me je ispitivao onako uopstena pitanja..gde sam radila..koliko dugo...kako sam cula za viking..zasto sam bas izabrala viking a ne neku drugo recnu kompaniju...itd 
Posel hotel direktora imala sam intervju sa menadzerom u restoranu..on mi je pokazao restoran..objasnio kako sve ide..nije mi postavljao previse pitanja..pitao me je koliko tanjira mogu da nosim u rucu...kakva sam sa vinima..dao mi je njihov menu za taj dan pitao mi je da li znam nesto od tih jela...sve u svemu bili su ljubazni i opusteni...
samo od tad je proslo godinu dana...jos uvek sam na listi cekanja

Pa kako to!? Da li si uopšte bila u kontaktu sa ofisom u međuvremenu? Ja sam na listi čekanja od jula.2013.ali smo bili u kontaktu.
:plovim: :pad:

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #19 on: 04/November/2013 »
jesam bila sam u kontaktu sa officom...telefonom i mailovima...
i posle intervjua sam bila u kontaktu sa officom...
ali sam na stand by listi jos od tad

Offline ninaba

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
  • Mornar sam Popaj jaaa :D
    • View Profile

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #21 on: 04/November/2013 »
prijavila sam se preko  http://www.vikingrivercruises.com/employment/
odmah sam dobila automtsku poruku posle registracije...
ubryo posle toga su mi se javili iz offica..poslali su opis posla..i o kompaniji...itd

Offline ninaba

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
  • Mornar sam Popaj jaaa :D
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #22 on: 04/November/2013 »
ok hvala ti..tu sam se i ja..dobila sam mail no od poziva jos nista :/

Offline Dare

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #23 on: 05/November/2013 »
Prosao intervju u Junu mesecu u luci Beograd, od tada na listi cekanja naravno. Povremeno sam u kontaktu sa njima, i kako stvari stoje od ove sezone nista. Ali ohrabljujuce je da sl sezone ozbacuju jos 12 novih brodova, tako da ce potraznja za kvalifikovanim osobljem biti jos veca.
Srecno svima !

Offline nikolica984

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
  • lpg tanker
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #24 on: 05/November/2013 »
 drugar koji je oficir kod njih mi rece da dosta ljudi iz drugih kompanija preslo sada kod njih na vikingu,pa su liste malo zataile,ali sada treba da im krene jos sedam brodova u rad tako da ce biti mesta i posla,samo ne gubite nadu,i ako imate nekoga da kontaktirate i da se informisete,a sad ce da im pocne i zimska sezona pa ce verovatno jos biti mesta jel ce njihovi stalni malo da zapale na odmor!Srecno svima

Offline onegirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #25 on: 07/November/2013 »
I ja sam poslala prijavu direktno vikingu. To je bilo pre skoro mesec dana. Osim automatskog mail-a jos uvek se nista ne desava... cekamo  :waiting: +U+
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover."

Offline krotedimiska

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #26 on: 07/November/2013 »
 :???: Svi cete dobiti odgovor na aplikaciu.Mislim da je neko rekao da je dobio mail i da ce se ove aplikacije pregledavati od 01.01.2014... Tako da ima jos vremena do tada, mozda neko dobije i ranije. Uglavom svi dobijaju ili pozitivan ili NEDAJ BOZE negativan.

Ja sam aplicirao pocetkom avgusta i sve je proslo ok, sad cekam intervju, pre 2 nedelje sam poslao mail HR Manageru i reko mi je da ce me zvati cim odrede mesto i vreme intervjua......
Nadam se da ce uskoro  :waiting:  :moli:

Offline ninaba

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
  • Mornar sam Popaj jaaa :D
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #27 on: 07/November/2013 »
juuj ali kad ja ne mogu dočekat  :hehe:  :moli:

Offline nikolica984

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
  • lpg tanker
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #28 on: 07/November/2013 »
brzo ce i to doci  :-))))'  a onda ceti svi na  :plovim:

Offline onegirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #29 on: 08/November/2013 »
ajoj pa jel to stvarno pisalo?  ""]] ja se ne secam, a gmail mi je sam obrisao poruku jer je zastarela  :yeah:
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover."