Author Topic: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?  (Read 12353 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline onegirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #30 on: 08/November/2013 »
Nasla sam je negde..i pise:
'Please note: All applications will be processed after January 1, 2013. Thank you for your patience.'
dakle, to onda znaci da ce nas valjda pre kontaktirati..bar se nadam  b00/
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover."

Offline krotedimiska

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #31 on: 09/November/2013 »
To znaci da ce pregledavati aplikacije posle 01.01.... a to znaci daces dobiti odgovor posle 01,a ne pre  :ban: :pilot:

Offline wasted

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
  • Dream big work hard stay humble.
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #32 on: 09/November/2013 »
Nasla sam je negde..i pise:
'Please note: All applications will be processed after January 1, 2013. Thank you for your patience.'
dakle, to onda znaci da ce nas valjda pre kontaktirati..bar se nadam  b00/


Ali 1. 2013 je odavno prosao...
Your present circumstances don't determine where you can go; they merely determine where you start.
Nido Qubein

Offline onegirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #33 on: 11/November/2013 »
Samo kazem da u mailu pise 2013 i koliko znam, sledeci prvi januar koji dolazi, je 2014.  :rolleyes: Da li i sta to znaci, ne znam.  -()- krotedimiska opusti se malo :nokti:
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover."

Offline krotedimiska

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #34 on: 11/November/2013 »
 no;;; Ja cekam intervju maksimalno opusteno  :wave:

Offline monjikica

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #35 on: 13/November/2013 »
pozdrav:) ako mi moze netko pomoci...poslala sam cv svim rjecnim kompanijama(ili agencijama) prije tjedan dana... ali jos s nijedne nema odgovora, a poslala sam ih na 10, mailove mi je poslala gosp.natasa flac, i sad me zanima nakon koliko ce mi odgovoriti?ili uopce nece ako im netreba?malo mi je cudno jer sam cula da su intervjui za rjecne krajem 12.og mj pa jel mozda postoji mogucnost da se tek tada jave? hvalaa :))

Offline infidel

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #36 on: 14/November/2013 »
Uskoro idem na Carnivalov brod, ali u medjuvremenu sam se prijavio i za Viking. 

Dobio sam e mail od Tobias Doering ispred Viking HR da ce se intervjui odrzati krajem ove godine, za sezonu 2014. Vjerovatno nisam jedini dobio ovu informaciju, ali eto za one koji nisu upuceni.  :wave:

Offline onegirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: da li neko zna koliko odprilike traje to cekanje?
« Reply #37 on: 19/November/2013 »
Dobila sam odgovor od Nicole Kaiser. Nazalost, ispalili su me..  -()- Ali nema veze, idemo dalje  :embarrased: Ostalima zelim pozitivan odgovor. Javite sta su vam poslali  :uzdravlje:
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover."