Author Topic: Sapphire Princess  (Read 1848 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline srle777

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Sapphire Princess
« on: 11/June/2013 »
Eh trebao sam se ukrcati na CAribbean Princess ali eto danas me zvali i rekli da idem 15 jula na Sapphire pa mi treba samo da neko kaze kakav je tamo menagment i kako je za crew posto sam cuo da je to extra na Caribbean-u.

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Sapphire Princess
« Reply #1 on: 11/June/2013 »
Sapphire je sjajan brod... mnogo manji pritisak i opustenija atmosfera nego na vecini princess brodova... i u housekeeping-u i u Dinig-u...a i destinacije su sjajne... Hawaii , Mexico, French polynesia itd...  :D .... bice ti ok skorz
:D

Offline srle777

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Sapphire Princess
« Reply #2 on: 11/June/2013 »
Sapphire je sjajan brod... mnogo manji pritisak i opustenija atmosfera nego na vecini princess brodova... i u housekeeping-u i u Dinig-u...a i destinacije su sjajne... Hawaii , Mexico, French polynesia itd...  :D .... bice ti ok skorz
hvala velika :) samo sam molio boga da ne bude kao na Island Princess tamo je bila katastrofa....samo jedan primjer zadnjih mesec dana sam radio nocnu i morao sam u tih mjesec dana ici na barem 15 mitingu u 9 ujutro do 11-----------------------------------------

Offline wedge

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Re: Sapphire Princess
« Reply #3 on: 11/June/2013 »
srle druze vidimo se na sapphiru,ja sam tamo ,ako nedodje do promene ,od 27 jula

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2