Author Topic: Zdravstveni pregled za MSC  (Read 8561 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Moon

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: Zdravstveni pregled za MSC
« Reply #15 on: 26/July/2013 »
Danas sam zvala Msc rekli su mi da ljecnicki mogu uraditi u bolnici gdje zivim, poslali su mi neke papire koje doktor treba da ispuni i da im to posaljem na njihovu adresu...

Hvala. Mislim da tako treba, pozvati kompaniju i proveriti. Kako su ti poslali obrasce, mailom, faksom ili DHL-om?

Offline renii

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: Zdravstveni pregled za MSC
« Reply #16 on: 31/July/2013 »
Poslali su mi meilom, ja sam imala nesrecu da dan prije mog medicala izgorjela nam bolnica pa evo trazim ordinacije, bolnice u okolini

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Zdravstveni pregled za MSC
« Reply #17 on: 23/July/2014 »
Da li je moguce da se za MSc kompaniju lekarski moze uraditi SAMO u Nisu? (msm za ljude koje zive u Srbiji) ja sam iz Bg-a  -()- na moje pitanje da je nemoguce da ne mogu uraditi u Beogradu pored tolikih privatnih klinika dobila sam odgovor mmm nnaa naa..tako reci bez odgovora... ? Jel radio neko lekarski za Msc?

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Zdravstveni pregled za MSC
« Reply #18 on: 23/July/2014 »
Da li je moguce da se za MSc kompaniju lekarski moze uraditi SAMO u Nisu? (msm za ljude koje zive u Srbiji) ja sam iz Bg-a  -()- na moje pitanje da je nemoguce da ne mogu uraditi u Beogradu pored tolikih privatnih klinika dobila sam odgovor mmm nnaa naa..tako reci bez odgovora... ? Jel radio neko lekarski za Msc?

Preko koje agencije,da nije Kouzon?
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Online bass.funk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: Zdravstveni pregled za MSC
« Reply #19 on: 23/July/2014 »
Uradio sam lekarski za MSC u medicini rada, a rečeno mi je da ga uradim "bilo gde". Skenirao, poslao...i sve je u redu.

To uslovljavanje više liči na kombinaciju koju pravi agencija sa klinikom...

Offline Darus

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Zdravstveni pregled za MSC
« Reply #20 on: 23/July/2014 »
Ljekarski za MSC se može uraditi i u Podgorici u ordinaciji Mercur Nera za 150 eura ,svi rezultati su gotovi za dan eventualno dva.
Ovlašćeni su od MSC-a...

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Zdravstveni pregled za MSC
« Reply #21 on: 23/July/2014 »
Preko koje agencije,da nije Kouzon?

da Kouzon..realno i iskreno ako puknem neku lovu pa daj bar jednom u zivotu i da se iscekiram kako treba on dal sam zdrava pre svega zbog sebe same pa onda i posla..Nemoguce da ne moze u Beogradu da se uradi  :ban:

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Zdravstveni pregled za MSC
« Reply #22 on: 23/July/2014 »
da Kouzon..realno i iskreno ako puknem neku lovu pa daj bar jednom u zivotu i da se iscekiram kako treba on dal sam zdrava pre svega zbog sebe same pa onda i posla..Nemoguce da ne moze u Beogradu da se uradi  :ban:

Ako ides da radis za MSC,neznam da li ti je agencija rekla ali treba ti pomorska knjizica,a da bi nju "otvorila" treba ti lekarski pregled, a lekarski pregled se radi u Medicini Rada na Novom Beogradu,pregled je profesionalan. A da bi radio za MSC ti trebaju SCTW sertifikati,neznam da li ti je agencija isto to rekla. Neznam zasto  su ti rekli da radis medicinski pregled u Nisu ?! Uglavnom sretno i mirno more !!!
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Zdravstveni pregled za MSC
« Reply #23 on: 23/July/2014 »
Ako ides da radis za MSC,neznam da li ti je agencija rekla ali treba ti pomorska knjizica,a da bi nju "otvorila" treba ti lekarski pregled, a lekarski pregled se radi u Medicini Rada na Novom Beogradu,pregled je profesionalan. A da bi radio za MSC ti trebaju SCTW sertifikati,neznam da li ti je agencija isto to rekla. Neznam zasto  su ti rekli da radis medicinski pregled u Nisu ?! Uglavnom sretno i mirno more !!!

da za Stcw 95 se sada polaze preko skypa  +U+ naucis skipte polazes i dobijes..e onda kad ga dobijes radis lekarski u Nisu  :hmm: tako je sada

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Zdravstveni pregled za MSC
« Reply #24 on: 24/July/2014 »
da za Stcw 95 se sada polaze preko skypa  +U+ naucis skipte polazes i dobijes..e onda kad ga dobijes radis lekarski u Nisu  :hmm: tako je sada

SCTW se radi preko Tunisa cini mi se,trebalo bi da kosta 350 evra plus Security Awareness ( ? evra). Lekarski u Nisu ? Ako si iz Bg resi to u BG.
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......