Author Topic: Medi Spa Physician  (Read 3977 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MD

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Medi Spa Physician
« on: 15/June/2013 »
Zdravo svima!
Ja sam doktorica medicine iz Skoplja. Prije nekoliko nedelja aplicirala sam online za Steiner za poziciju Medi Spa Physician. Imala sam par intervjua preko Skypa i danas mi je bio finalni intervju za D-r Brad Hermanom. Nakon nekoliko saati su me putem maila-a obavestile da sam primjena i da me ocekuju na 25 Juna u Miami na trening. Trening se ne placa, ali zato trebam platiti tjedan dana boravka u hotelu(oko 60$ na dan) i kartu do Miami.
Ono sto znam je da je posao "comission based" ali mi to ipak ne govori mnogo. Znam i da zavisi od toga kojeg ces brod dobiti, kakav je itinerary i slicno ali bih ipak zamoljela ako neko na forumu ima nekakvih znanja da spodeli.
Ne znam da li da se nahvacam da odem. Procitala sam sve i vidim mnogo losih( i pokoje lepo) iskustva.Ali iz druge strana i tu mi  bas i "ne cvetu ruze". Bezposlica je, volontiram za bjednih para, iako volim svoj posao ipak se od necega treba zivjeti.
Tako...ako ima neko nekakvih saznanja o poziciji, plati, na sta da pazim, savjete i konstuktivne kritike molila bih vas da spodeli!
p.s. Izvinite zbog mog "slomljenog" Srpskom jeziku.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Medi Spa Physician
« Reply #1 on: 15/June/2013 »
Pozdrav,
Spa department je 95% prodaja, tako da ne znam šta te privuklo u njega pored postojećeg Medical Department-a, za koji kažeš da ga voliš?
Koliko čitam, Medi-spa Physician je više plastični kirurg i botox pusher nego medicinski radnik.

A sad kad već imaš ponudu za posao, bolje i to nego volontiranje.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Medi Spa Physician
« Reply #2 on: 18/June/2013 »
Nema nje. Otišla na more?  :bathtime:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Re: Medi Spa Physician
« Reply #3 on: 18/June/2013 »
Ne znam ali se secam jednog Indijca iz Medi spa na Solstice-u. Imao je mesecno oko 5-6000 usd a pamtim ga zato sto za 6 meseci nikada nije kupio cigare i pivo a pusio je kao sumanut i pio je kao smuk. :facepalm:

Offline MD

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Medi Spa Physician
« Reply #4 on: 19/June/2013 »
Zdravo!
Jos nisam otisla, imala sam dosta frke ovih dana, smrtni slucaj u familiji, nenormalne smene na posao i tako...
Btw. nisam se prijavila za Medical department jer smatram da nemam potrebno iskustvo is hirurgije. Pa nisam htjela da se nahvacam na rizik i ne daj Boze da nosim nekoga na dusu.
Imam jos nekoliko dana do polaska i jos mal milion stvari koje trebam uciniti. Nadam se da ce se zavrsiti i Ok i da cu vam pisati moje utiske. Ako, zdravje Boze, otidem.
Pozdrav svima!

p.s. 5-6000$ ?!!! Mislim da je to preterano, ja bih bila PREzadovoljna ako budem prosecno pravila po oko...recimo...2000$!

Offline MD

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Medi Spa Physician
« Reply #5 on: 24/June/2013 »
Pozdrav od Majami ! Ke pisam iskustva (koga ke se zdobijam so istite) za cisto da ima nekoj predvid ako se zainteresira vo idnina za ovaa pozicija !

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: Medi Spa Physician
« Reply #6 on: 24/June/2013 »
a ti nestrpljiva...i vec zbrisala...uglavnom, od pre nekoliko meseci su uveli u stajneru procenat od prodaje koji je sada snizen i to drasticno, pre su imali 9 ili 10% od prodaje a sada je 3%...tako da ne vidi se ovde racunica nikako, daj boze da imas brdo musterija, ali sumnjam..... :neceici: da ces se nahvatati para, ako nista drugo uzivaj u krstarenju :-)))