Author Topic: Par - isti brod za trening  (Read 2666 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline fristajlo

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Par - isti brod za trening
« on: 15/June/2013 »
Pozdrav :)

Prije svega zahvalio bih se svima na ovom forumu jer sam dobio dosta kvalitetnih informacija.

Moja situacija :
Djevojka i ja prosli smo intervju za poziciju Floor Supervisor i prema obecanjima agencije idemo na isti brod. Dobili smo LOE i datum ukrcaja na isti brod. Naime, prvo treba da odradimo trening (college) i onda cemo znati na cemu smo. Od agencije sam dobio informaciju da nista nije garant i da je jako tesko sa ovim pozicijama ostati na istom brodu ili dobiti drugi zajednicki brod jer je supervisora jako malo na jednom brodu.

Ne panicimo jer necemo nista napraviti, sami smo izabrali i odlucili se na ove pozicije i agencija je bila jako susretljiva i iskrena po pitanju svega.

Moje pitanje za iskusne veterane je :
Da li po dolasku na brod na kojem ce biti trening treba oboje da se uputimo u MSA i da podnesemo zahtjev da po zavrsetku treninga budemo na istom brodu, odnosno da nas spoje i zavedu kao par. Iskreno, ne znam da li nas je agencija stavila kao par, odnosno spojila vec ranije, samo znam da smo dobili iste datume i isti brod za trening.

U pitanju je Carnival.

Pozdrav!

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Par - isti brod za trening
« Reply #1 on: 15/June/2013 »
Mozete naravno, tj. obavezno se javite u MSA da oni provere da li ste u sistemu zavedeni kao "couple" i naglasite da zelite da idete na isti brod ako je moguce... koliko sam upucena, hskp ekipa na Paradise-u je super, tako da bi trebalo da vam bude ok tamo  :uzdravlje:
Though she be but little, she is fierce!

Offline fristajlo

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Par - isti brod za trening
« Reply #2 on: 15/June/2013 »
Hvala na brzom odgovoru.
Pretpostavljam da znas da je Paradise jer je tamo trening za HSKP ?

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Par - isti brod za trening
« Reply #3 on: 15/June/2013 »
Hvala na brzom odgovoru.
Pretpostavljam da znas da je Paradise jer je tamo trening za HSKP ?

Tako je ;) Decko mi je P&D Supervisor na tom brodu, a pre toga je prosao i hskp college tamo... samo sto je vama dvoma jos lakse jer ste u istom departmentu, a nas dvoje nismo, pa se opet maksimalno trudimo da budemo zajedno kad ja prodjem moj college :) Zato ti i kazem, odmah naglasite ne samo u MSA, vec i vasem manageru i trenerici tamo (koja je super zena po svim pricama)... a ako ne uspete da dobijete isti brod odmah nakon collega, onda ce neko od vas traziti transfer pa cete malo cekati  :uzdravlje:
Though she be but little, she is fierce!

Offline fristajlo

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Par - isti brod za trening
« Reply #4 on: 15/June/2013 »
U svakom slucaju, ohrabrujuce je sto si rekla :)
Hvala ti