Author Topic: molim vas za savjete za glavni razgovor za Harding Brothers  (Read 13282 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline josephine

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Pozdrav svima,

molim vas za savjete za glavni razgovor za Harding Brothers.
Hvala svima.

Pozdrav

Offline milosiv88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Pozdrav Josephine, ne znam da li si do sada vec imala finalni ali ono sto ti ja mogu reci je da dobro procesljas ovaj forum, on je meni najvise pomogao.
Vise njih je ostavilo svoja pitanja i odogovore sa finalnog intervjua, i ja licno sam zapisao sva pitanja i odgovre i ista naucio.
To mi je malo podiglo i samopouzdanje jer sam osecao da sam spremniji jer znam dosta toga, a na kraju su me manje vise to isto i pitali.
U principu ja sam imao i srecu da su im hitno trebali radnici i zbog toga sam imao skype intervju.
Devojka sa kojom sam pricao cini mi se da se zove Laura Herneman ili tako nesto je bila bas opustena i mogu ti reci da mi je i to znacilo jer sam se i ja opustio.
Sam razgovor mi nije trajao ni punih 6 min, ali opet naglasavam da su bili u frci sa radnicima pa je sigurno i to uticalo na to da budu blazi nego inace na finalnom.
Rezultate finalnog sam saznao odmah popodne isti dan :D

Offline josephine

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Pozdrav milosiv88, nisam još imala finalni razgovor, imam ga 23.7. u Kopru.   ::yes:: Imala sam i ja Skype intervju, ali sam imala jaku tremu, ali niso me odbacili, hoče me vidjeti na finalnom razgovoru u živo. Sada se pripremam na puno, vježbam Engleski.... Zar ti si več na brodu? Gdje si imao Safety training, u Budimpešti?

Offline ann

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
takoder i ja imam intervju u Kopru, Helena je rekla da ce pitanja poslati putem emaila, isto tako je rekla da nisu teska, ima tu po forumu pitanja i odg. Sad kakva je prolaznost, sta im je najbitnije?

Offline renii

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
Josephine
Ako si vec imala intervju onda vec znas pitanja kako se sve odvija, mozes da podijelis svoje iskustvo s ostalima

Offline josephine

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Finalni imam sljedeči utorak..Sve ču napisati nakon finalnog.

Offline Marin

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Finalni imam sljedeči utorak..Sve ču napisati nakon finalnog.
Kako je bilo na finalnom?
If luck turns back on you just kick it in the ass!

Offline Marko001

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Kako je bilo na finalnom?

Bilo nas je oko 40-tak, prvo je bila nekakva prezentacija o HB a kasnije smo jedan po jedan išli na razgovor, uglavnom su ispitivale zašto bi htio raditi taj posao, gdje si prije radio i kako bi povećao prodaju i takve stvari o prodaji uglavnom, bile su dvije ženske iz HB, totalno opuštene i nasmijane sa svima koliko sam čuo, no koliko nas je prošlo tek ćemo saznati.

Offline josephine

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Da, bilo nas je oko 40.. ja sam mislila, da ču ipak proči, ali danas dopodne mi je Helena slala mail, da nisam odabrana:-(

Offline ann

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
U cemu je bio problem zasto nisi prosla?

Offline igor92001

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
    • View Profile
Evo da se i ja javim, i ja sam bio na famoznom interview-u u kopru 25.7 .... i naravno, pored divnih komentara nakon interview-a tipa...super je bilo... dobio sam kratak odgovor ''dear Igor, I am sorry, but you did not pass the interviews'' ....neznam gdje sam pogrijesio, ako sam, a vjerovatno jesam cim nisam prosao.Ono sto mene jako zanima je, finalny interv. traje 5 minuta??!! Pitanja su bila ( u mom slucaju ) : Why you wanna work for us? ( I wanna build my career with a great company such is hb) when are U ready to go on a ship? ( ASAP with out notice ) i onda su mi se ljubazno zahvalile..... Mislim da je to malo bescutno s obzirom da smo svi mi nezaposleni i da pored eliminacijskog i ovog u kopru svako od nas je potrosio barem 300 eur KOJIH NEMA.....Ipak, ako je neko slucajno prosao ja mu zelim puno srece, lijepih portova i mnogo love...

Offline Kristijan_05

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Evo da se i ja javim, i ja sam bio na famoznom interview-u u kopru 25.7 .... i naravno, pored divnih komentara nakon interview-a tipa...super je bilo... dobio sam kratak odgovor ''dear Igor, I am sorry, but you did not pass the interviews'' ....neznam gdje sam pogrijesio, ako sam, a vjerovatno jesam cim nisam prosao.Ono sto mene jako zanima je, finalny interv. traje 5 minuta??!! Pitanja su bila ( u mom slucaju ) : Why you wanna work for us? ( I wanna build my career with a great company such is hb) when are U ready to go on a ship? ( ASAP with out notice ) i onda su mi se ljubazno zahvalile..... Mislim da je to malo bescutno s obzirom da smo svi mi nezaposleni i da pored eliminacijskog i ovog u kopru svako od nas je potrosio barem 300 eur KOJIH NEMA.....Ipak, ako je neko slucajno prosao ja mu zelim puno srece, lijepih portova i mnogo love...

Potpuno se slažem, kao prvo neznam zašto je intervju morao biti u Kopru kada nas je većina bila iz hrvatske, bosne i srbije a i čak i onima iz slovenije bi bilo lakše i jeftinije doći u ljubljanu ili zagreb nego Kopar a kao drugo dosad sam u svojem životu bio na oko 20-tak razgovora za posao i ovaj je razgovor više djelovao kao upis na tečaj plesa ili neki hobi nego kao razgovor za posao u internacionalnoj kompaniji. Da ne govorim o tome da CV jedva da su pogledale, a pisma preporuke vjerojatno nisu ni pročitale... toliko papira nas je Helena tražila a da na kraju te dvije nisu ništa od toga ni pogledale i da bi me ispitale u 5 minuta i to je to. Ja nisam prošao, a onima koji jesu želim sve najbolje!  Za one koji budu išli na idući razgovor savjet - Trebate imati sreće i da im se svidi vaš karakter ili izgled jer CV i pisma preporuke tu ne igraju nikakvu ulogu a to je ono što me je razočaralo jer sam očekivao više profesionalnosti.

Offline josephine

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Ja sam slala pitanje, jer možda zna Helena razlog zbog kojeg nisam prošla, ali nisam dobila nikakvog odgovora. Pa da, treba veliko sreče.Da li čete vi možga probat kod Starboard Cruises?

Offline djc

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
a kad su vam javili da niste prosli? kojeg datuma?

Offline josephine

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Ją sam saznala u subotu