Author Topic: molim vas za savjete za glavni razgovor za Harding Brothers  (Read 13335 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline djc

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
a vi ostali?

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Pa ni na proslom intervjuu skoro nitko nije prosao, ne znam stvarno sto oni izvode...
Zao mi je sto niste prosli, probajte svakako ici na neku drugu kompaniju - Starboard, MSC, Princess,...
Sretno!

Offline Lefi

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Ja još neznam...

Offline renii

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
ja sam odustala dan prije glavnog intervjua po vasim postovima vidim da sam ispravno odlucila, imali iko da je prosao?

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Ja sam slala pitanje, jer možda zna Helena razlog zbog kojeg nisam prošla, ali nisam dobila nikakvog odgovora. Pa da, treba veliko sreče.Da li čete vi možga probat kod Starboard Cruises?

znas li kad je intervju za starboard?  :embarrased:
Once a sailor, always a sailor.

Offline dejanap81

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Ja sam prosla..

Offline josephine

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
znas li kad je intervju za starboard?  :embarrased:

ne znam, predpostavljam, da če Helena javiti

Offline josephine

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Ja sam prosla..

Čestitke!!!
Jer si imala iskustvo sa broda?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
znas li kad je intervju za starboard?  :embarrased:

zar i ti sine brute  :facepalm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dejanap81

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Ja sam prosla, imala sam iskustva na brodu, imam C1D vizu.. verovatno je to bilo plus. Pogotovo sto sa prethodnog broda imam dobre ocene. Ali isto tako htela sam da kazem da sam iznenadjena kako su sve ljudi dolazili na taj finalni intervju. Znaci, Helena nam je svima poslala kako se obuci i pripremiti, cak i slike poslala (mada se to po meni i podrazumeva, professional attire), a cure su dolazile stvarno svakako (muskarci su ispostovali svi). Isto tako bilo je ljudi koji nisu imali kompletnu dokumentaciju, ljudi koji nisu pricali engleski.. Nemojte verovati svemu sto procitate, pripremite se, dajte najbolje od sebe, budite pozitivni, pricajte.. To su razgovori od nekoliko minuta i sve se gleda, nema prostor za gresku. Sve moze biti mimus, ali isto tako sve moze biti i plus, "hvata" se na sitnicama. Eto, toliko od mene. Volela bih da se javi jos neko ko je prosao. Ostanite pozitivni i ne odustajte iz prvog. Ja sam odradila 2 ugovora na brodu u restoranu, pa sada jako cenim ovo sto sam dobila. Svima sve najbolje!

Offline ~otompotom~

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
I ja sam prošla. Bez predhodnog iskustva na brodu.

znas li kad je intervju za starboard?  :embarrased:

Na preliminarnom u 7. mjesecu je rečeno da je finalni u 9. ili 10.

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Ja sam prosla, imala sam iskustva na brodu, imam C1D vizu.. verovatno je to bilo plus. Pogotovo sto sa prethodnog broda imam dobre ocene. Ali isto tako htela sam da kazem da sam iznenadjena kako su sve ljudi dolazili na taj finalni intervju. Znaci, Helena nam je svima poslala kako se obuci i pripremiti, cak i slike poslala (mada se to po meni i podrazumeva, professional attire), a cure su dolazile stvarno svakako (muskarci su ispostovali svi). Isto tako bilo je ljudi koji nisu imali kompletnu dokumentaciju, ljudi koji nisu pricali engleski.. Nemojte verovati svemu sto procitate, pripremite se, dajte najbolje od sebe, budite pozitivni, pricajte.. To su razgovori od nekoliko minuta i sve se gleda, nema prostor za gresku. Sve moze biti mimus, ali isto tako sve moze biti i plus, "hvata" se na sitnicama. Eto, toliko od mene. Volela bih da se javi jos neko ko je prosao. Ostanite pozitivni i ne odustajte iz prvog. Ja sam odradila 2 ugovora na brodu u restoranu, pa sada jako cenim ovo sto sam dobila. Svima sve najbolje!

Istina, ne pripreme se svi jednako, neki dodju kao da se intervju odrzava svaki tjedan pa ono, sljedeci puta cu bolje...ali bilo tko tko ozbiljno shvati intervju i stvarno jako zeli taj posao, taj ce se i potruditi. Kako kazes, sve se gleda, nema prostora za gresku, pogotovo ako imate 5 minuta da ih impresionirate!
Be detail-oriented!  ::yes::

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
zar i ti sine brute  :facepalm:
kud svi turci, tu i mali mujo  :plovim:
Once a sailor, always a sailor.

Offline djc

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
i ja sam prosao!!! bio sam na carnivalu u restoranu od 2001-2003, pa su od mene trazili da sluzbeno podnesem ostavku. kad sam od carnivala dobio potvrdu da je ostavka prihvacena, helena mi je javila da sam prosao!   :yeah:

u potpunosti se slazem s dejanom.

puno srece ostalima koji jos cekaju odgovor!

pitajte ako vas nesto zanima.

Offline igor92001

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
    • View Profile
Cestitam svima koji su prosli....i zelim im puno srece...P.S. Helena mi poslala mail da za starboard traze iskljucivo dva jezika, pa sad bilo kako bilo....