Author Topic: molim vas za savjete za glavni razgovor za Harding Brothers  (Read 13324 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
i ja sam prosao!!! bio sam na carnivalu u restoranu od 2001-2003, pa su od mene trazili da sluzbeno podnesem ostavku. kad sam od carnivala dobio potvrdu da je ostavka prihvacena, helena mi je javila da sam prosao!   :yeah:

u potpunosti se slazem s dejanom.

puno srece ostalima koji jos cekaju odgovor!

pitajte ako vas nesto zanima.

hvala na info, a znas li mozda vrijedi li to i za "ostavku" usred ugovora??? ili moras zavrsiti ugovor da bi mogao aplicirati?
Once a sailor, always a sailor.

Offline djc

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
nemam pojma, ali znam da su me i helena i cure iz HB pitale da li sam zavrsio cijeli ugovor ili otisao u pola.
pretpostavljam da sam bas zato i morao dati ostavku.
mislim da one smatraju da ako odes u pola ugovora, da si vec dao ostavku...  :hmm:

Offline dejanap81

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Ako nisi zavrsio ugovor, to je problem.. u tom slucaju znam da ljudi ni ne spominju brod uglavnom, mada je nezgodno ako te provere. Bila su sa mnom 2 momka koja nisu zavrsila ugovor i nisu ni napisali u CV nista za brod. Ali te stvari je najbolje videti sa Helenom, ona ce te najbolje savetovati. Sretno!

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
hvala na odgovorima, zivjeli  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Ako nisi zavrsio ugovor, to je problem.. u tom slucaju znam da ljudi ni ne spominju brod uglavnom, mada je nezgodno ako te provere. Bila su sa mnom 2 momka koja nisu zavrsila ugovor i nisu ni napisali u CV nista za brod. Ali te stvari je najbolje videti sa Helenom, ona ce te najbolje savetovati. Sretno!
P.S. jesu li ti momci dobili posao i ukrcali se na kraju??? tenksić  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline dejanap81

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Nazalost, nisu dobili posao. Ali znam dosta ljudi da su prosli ovaj put. Ja sam sve odradila i putujem za 2 dana. Znaci, nepunih mesec dana od finalnog intervjua.. Jako sam sretna jer sam dobila mali brod i itinerary je super. Zelim svima srecu!

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Wow, već ideš! Ajde super, piši nam malo o Hardingu, nemoj nas zaboraviti kad odeš!  ;)

Sretan puuuut!!   :wave:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Nazalost, nisu dobili posao. Ali znam dosta ljudi da su prosli ovaj put. Ja sam sve odradila i putujem za 2 dana. Znaci, nepunih mesec dana od finalnog intervjua.. Jako sam sretna jer sam dobila mali brod i itinerary je super. Zelim svima srecu!

Nisu dobili posao jer su ih provjerili u Carnivalu...? Netko je sad prosao iako nije zavrsio ugovor na Carnivalu? Oprosti na stotinu pitanja i hvala ti na odgovorima, cestitam na dobivenom poslu - sretnoooo  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Cruise

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
zna li neko kad je sledeci najblizi intervju za hb  :-))))'

Offline tigra

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
I ja (čekam) njega. Rujan? Listopad? Studeni?
Hvala.