Author Topic: Obla?enje za intervju, kako da se obu?em, da li treba odelo ili ...  (Read 10209 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dokohan

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Ma ne sikiraj se !

Posle preliminarnog , prva kopmanija koja dodje da regrutuje bices pozvan , na preliminarnom gledaju mogul te ubaciti brzo na brod tvoj engleski i slicno.

Ako si odradio kako treba , barem si palcem na brodu ( nisi jos jednom nogom )  :D

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Mislim da veoma brzo daju odgovor. Prosli put su javljali u utorak. Subota prosle godine neki slicni mesec je bio.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Offline milos88nbg

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
nadam se da ne dosadjujem ali evo trazim vase misljenje pa cu vam napisati sta su me pitali i sta sam odgovorio pa mi recite  dali sam ok.
kada sam usao pitale su me dobar dan kako ste na sta sam im odgovorio veoma dobro kako ste vi i nadam se da ce te uzivati u ovom lepom danu
pitanje no1. zasto bi voleli da radite na brodu
odgovor:voleo bi da se pokazem na visem nivou i napredujem kao covek i u karijeri ,volim da radim sa ljudima i komunikaciju i kao sto mozete videti iz cv imam iskustva u tom polju...takodje gledam ovo kao nesto na duze staze i nadam se da cu unaprediti svoje poslovne vestine
pitanje no2: gde ste radili do sada
odgovor: radio sam u fan sopovima dva najveca sportska kluba u srbiji gde smo prodavali dresove i ostale rekvizite njihovim fanovima
i u teranovi gde sam radio kao prodavac i kasir na prodaji njihove brendirane robe
medjupitanje:dali ste radili jos nesto
odgovor:radio sam dosta u trgovini ranije u prodavnicama mesovite robe i onda im objasnio da ase tu prodavala hrana ,kozmetika,alkohol....
3 pitanje: kada bi mogli da pocnete
odgovor: sreman sam odma i ubacio salu da mogu odma na avion iako bi me zbog toga ostavila devojka na sta su se nasmejale i pozelele mi prijatan dan na sta sam uzvratio...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ako je interview bio na engleskom, ...  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline milos88nbg

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
sve na engleskom...to je proslo super nije bilo gresaka ni mucanja ..sve tecno...videcemo pomozi boze :)

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Super. Meni su rekle kada sam usao; You again!!! :) ;D;D

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
evo vratio sam se sa info sastanka nije bas kao sto sam ocekivao jer sam mislio da ce biti neka prezentacija i prica...ali ulazili smo jedan po jedan i postavili su nam tri pitanja i to je to ...ja se nadam da ce biti kako treba ...smejao sam se bio komunikativan ,engleski bez greske...sada me zanima zna li neko koliko im treba da odluce ko prolazi i po kom principu to rade i kako javljaju?

Meni prvi puta nisu javili 2 tjedna, a ja nisam htjela biti dosadna. Ali nakon ta 2 tjedna vec sam polako ludila, pa sam poslala mail i dobila odgovor:"As we already informed you, you passed preselection interview." Samo ne znam TKO me to obavijestio, ja mail nisam dobila.  :rolleyes:
Tako da ako ti se ne jave u roku tjedan dana - salji mail!  ::yes::



Offline ann

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Cao idem na info meeting u ZG uskoro, sta oni zapravo traze? Na sta obracaju posebnu paznju? Par mojih prijateljica nije proslo taj pre interview iako su radile na brod, govore super engleski i jos neki jezik, nije mi bas to jasno one su mislile da prolaze 100%  :neee: dali je mozda izgled u pitanju? Mozda odjeca  :hmm:

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
audaces fortuna iuvat

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Cao idem na info meeting u ZG uskoro, sta oni zapravo traze? Na sta obracaju posebnu paznju? Par mojih prijateljica nije proslo taj pre interview iako su radile na brod, govore super engleski i jos neki jezik, nije mi bas to jasno one su mislile da prolaze 100%  :neee: dali je mozda izgled u pitanju? Mozda odjeca  :hmm:

Zašto bi išle na pred-interview ako su već radile na brodu?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
I na mom preliminarnom u ZG je bilo ljudi koji su vec bili radili na brodu, ništa čudno. Ali na finalnom ih nisam vidjela, a gdja Helena je rekla da većina "padne" kod provjere u bivšoj kompaniji. Nije nam konkretno rekla što to znači, vjerojatno je mislila na otkaz, loš rejting, negative rehire ili što već...

Offline ann

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Sefe radile su ali druge pozicije pa su htjele za shop, al eto nisu prosle cak ni taj preliminarni  :pad:  sad to da padne zbog otkaz ili  loseg rejtinga znam da nije istina, jer je djevojka koja je dobila otkaz na hollandu i dala otkaz na carnivalu prosla preliminarni  ;D nista za svaki slucaj odo da si kupim odjelo, ako treba koju kilu da smrsam do subote hehehe

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
E pa onda fakat ne znam u čemu je kvaka...možda joj se nisu svidjele...no idea...  -()-
Ugl, sretno na preliminarnom!  :)