Author Topic: Oni su mi spomenuli Audio/Video Dept.  (Read 3064 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline brattt

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
  • success is a journey not a destination
    • View Profile
Oni su mi spomenuli Audio/Video Dept.
« on: 18/June/2013 »
Pozdrav svim forumasima, novi sam clan! :clapping:

Pratim forum vec desetak dana i saznao sam mnogo stvari sto me interesovalo u vezi odlaska na kruzer, pa bih i da se zahvalim svim ljudima koji su spremni da dijele svoje iskustvo nesebicno sa drugima :yeah:
 S obzirom da sam novi imam i par pitanja da postavim, nemam iskustva forumima mnogo pa se nadam da sam na dobrom mjestu :)

Imam 22 godine, radio sam skoro 5 godina sa opremom za koncerte u jednoj firmi, sve od montiranja bine, konstrukcije, rasvjete pa do povezivanja kablova, rad na miksetama itd. Takodje sam upoznat i sa montiranjem video materijala, imam iskustvo na Sony Vegas alatu jer mi je trebalo za privatne svrhe pa sam i naucio  :rolleyes:

Juce sam zvao agenciju kouzon i rekli su mi da dodjem u subotu u Tivat na neki razgovor u hotel Aurora.
Zanima me na koje pozicije bih mogao da apliciram sve, oni su mi spomenuli Audio/Video Dep., takodje i ne znam kako da napisem opis posla u CV  jer mi traze da ga posaljem -()-

Pozdrav i hvala! =""

Offline brattt

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
  • success is a journey not a destination
    • View Profile
oni su mi spomenuli Audio/Video Dept.
« Reply #1 on: 18/June/2013 »
nekooo?? ako sam postavio pitanje na pogresnoj temi ne zamjerite  ;)

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
oni su mi spomenuli Audio/Video Dept.
« Reply #2 on: 18/June/2013 »
Kupaji se ljudi. Vruce je. Pricekaj malo. Odgovorit ce neko :-)
audaces fortuna iuvat

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Oni su mi spomenuli Audio/Video Dept.
« Reply #3 on: 18/June/2013 »
Pa za department je prilično jasno, dobro su ti sugerirali, A/V department, a CV ... moraćeš poraditi na tome, jer to je dokument koji te može izdići iznad konkurencije, ili potopiti ispod.
E sad, članovi foruma su volonteri, i ne bave se pisanjem CV-a, pa ako stvarno želiš posao, pronađi firmu/obrt/profesionalne ljude koji će ti ga napisati.
Također, jedna do dvije preporuke sa navedenim radnim iskustvom bi te izdigli iz gomile.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline brattt

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
  • success is a journey not a destination
    • View Profile
Re: Oni su mi spomenuli Audio/Video Dept.
« Reply #4 on: 18/June/2013 »
ljudi hvala na odgovoru:)

pa predpostavljam da su ljudi na forumu volonteri, nisam ni trazio da mi neko sastavlja kompletan CV samo sam trazio predlog kako da napisem opis posla koji sam radio...nisam siguran kako bih sastavio to na engleskom :D Inace predlozili su mi da koristim Europass.

Sto se tice preporuka, nisam u dobrim odnosima trenutno sa bivsim vec "tha bossom" tako da sam mislio to da ispisem sam, muski :) radio sam samo u jednoj firmi svih 5 godina

Offline brattt

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
  • success is a journey not a destination
    • View Profile
Re: Oni su mi spomenuli Audio/Video Dept.
« Reply #5 on: 19/June/2013 »
mogu li da *prosvercujem* preporuke za ovu pozicju sto mislite o tome?? i da udarim neki pecat ?  :hmm:

javljam se posle intervjua u subotu da podijelim sa vama iskustvo :)


//////////////////Admin
Nastavak teme: Razgovor je trajao 15 minuta tacno i sjutra ujutro sam dobio odgovor da sam prosao