Author Topic: da li neko zna nesto vise ili ide 25-og na preliminarni za Viking?  (Read 8479 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bujah

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
  • sailing the seas of cheese
    • View Profile
Hm...drugar je aplicirao za Viking...pricao sam mu da ste vec imali razgovor itd ....prateci forum...a njemu je zakazano za 25-ti jun preliminarni...on je inace vec radio na cruiserima po evropi ....pa me interesuje da li neko zna nesto vise ili ide 25-og na preliminarni za Viking ...ako nije fraud u njegovom slucaju...

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Hm...drugar je aplicirao za Viking...pricao sam mu da ste vec imali razgovor itd ....prateci forum...a njemu je zakazano za 25-ti jun preliminarni...on je inace vec radio na cruiserima po evropi ....pa me interesuje da li neko zna nesto vise ili ide 25-og na preliminarni za Viking ...ako nije fraud u njegovom slucaju...

Ako je isao preko online prijave nema sanse da ima preliminarni nego moze samo finalni intervju da ima.. Nek gugla mejl adresu sa koje su mu poslali taj poziv kao sto nas Sef uci da radimo, pa ce videti. Ako je preko sajta isao i aplicirao ne verujem da moze da bude fraud...

Offline Bato

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Isto i ja imam zakazano za 25-ti, tako da nije fraud

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
gde je taj intervju?

Offline ann

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
koliko im je trebalo da vam zakazu intervju?  :)

Offline Bato

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Bice u BG a jos ne znam tacnu lokaciju,mozda na Viking brod...

Offline Bato

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
koliko im je trebalo da vam zakazu intervju?  :)

Pa ja sam prvi put sredinim 03 mjeseca aplicirao, bilo je provjera preporuke,pa cekanje i sve ostalo i evo sada su me pozvali na intervju

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Pitam jer jedina dva broda koja prolaze kroz Beograd nece taj dan biti u Beogradu... Recimo Viking Aegir je 25.juna na Djerdapu a 26.juna ce biti u BG... Da nisu oni tamo u office cugnuli malo?  :uzdravlje:

Offline Bato

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Pitam jer jedina dva broda koja prolaze kroz Beograd nece taj dan biti u Beogradu... Recimo Viking Aegir je 25.juna na Djerdapu a 26.juna ce biti u BG... Da nisu oni tamo u office cugnuli malo?  :uzdravlje:

Hahaa....mozda i jesu, al stvarno ne znam

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Ja sam slao mail njima i jos mi nisu odgovorili. Jesi li direktno na kompaniju slao CV ? I koliko si cekao da ti odgovore ?

Offline kenner

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Pitam jer jedina dva broda koja prolaze kroz Beograd nece taj dan biti u Beogradu... Recimo Viking Aegir je 25.juna na Djerdapu a 26.juna ce biti u BG... Da nisu oni tamo u office cugnuli malo?  :uzdravlje:

Dobio i ja poziv za intervju 25. juna. Poslao sam mail za Stateroom pre desetak dana preko sajta Vikinga i dobio povratni mail nakon 2 dana. Koriscen je sluzbeni mail Vikinga tako da je sve OK. Rano ujutru 25. juna Viking Aegir je u Beogradu pa mozda tamo bude i intervju. Rekli su da mesto i satnica intervjua bice objavjena nakon 19. juna. Ako ima neko iz Makedonije koji ide na ovaj intervju, nek posalje PM.

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile

Offline Bujah

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
  • sailing the seas of cheese
    • View Profile
Hvala vam puno na informacijama...kraljevi ste....btw dao sam drugaru forum  ne znam zasto se nije jos registrovao i slakuje toliko..... :tuctuc:

Offline oksana

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Upravo sam dobila obavestenje putem maila da je interview U Hotelu Astorija 26.juna BG.
 

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Blago vama ljudi, ja nikad necu dobiti poziva na intervju :(