Author Topic: Ja bih na brod, pa me zanima vaše mišljenje...  (Read 5613 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MrJelena

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Ja bih na brod, pa me zanima vaše mišljenje...
« Reply #15 on: 20/June/2013 »
Slobodno pitaj sta god hoces, nece ti niko reci da si dosadna. Ovaj forum i jeste zato da se pita, a kasnije kada dodje neko novi uvijek ova tema moze da mu posluzi.
Hvala puno na razumevanju   :uzdravlje: Odoh sad da nadjem vise detalja o ovoj poziciji,pa se vracam da vam javim koja je moja konacna odluka.. Naravno,ako ima nekog ovde sa te pozicije,i ako ima neke korisne savete za mene,raspolozena sam da ih procitam  :yeah:  

Offline MrJelena

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Ja bih na brod, pa me zanima vaše mišljenje...
« Reply #16 on: 20/June/2013 »
Ćao i dobrodošla,

Pa, između housekeepinga i recepcije nema potrebe da se previše dvoumiš - idi na recepciju, to je znatno bolja pozicija. Dovoljno si stručna, veruj mi. ::yes::

A drill je oko 45 minuta sedenja/stajanja u nekom hodniku ili na palubi, na sebi imaš prsluk i to je jedino što ima veze sa plivanjem. Poslednja stvar koja ikada na brodu treba da se desi je da bilo ko mora da pliva.
Uh,sad mi je lakse..znaci,definitivno idem na brod :clapping: Hvala! A ja procitala negde ,da i pre broda,ako se prijavis,imas neke treninge,skakanje u vodu...i sl. Ako odbijes,nista od broda,itd... Mislim da sam to ovde negde pronasla...  ""]]

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Ja bih na brod, pa me zanima vaše mišljenje...
« Reply #17 on: 20/June/2013 »
Kako nisi,ako radis na brodu? Zar ga ne resavaju svi? :hmm: Mislis,nisi ga resavao ovde na forumu?

Odgovorio ti je kolega remorker u moje ime. Ja sam mislio da ce ga rijesit u agenciji, ali samo smo na interviewu pricali na eng,tal i francuski i to je bilo to :)
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...