Author Topic: Hello! Prijavio sam se za posao na brodu.  (Read 10404 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline snowflake

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Pozdrav svima, ja sam Tomislav.

Konačno sam početkom 3 mjeseca poslao mail agenciji Employment power, sutradan me agent nazvao i telefonskim putem testirao moje znanje stranih jezika.

Objasnio mi je koje dokumente da pribavim i ispunim, a nakon što sam to sve napravio rekao mi je da će u 6 mjesecu biti interview i da ću biti pozvan.

Pošto je prošlo 3 mjeseca od kada sam poslao dokumente, a 6 mjesec je već na izmaku, obraćam se vama za savjet.  :moli:

Zna li itko kada bi se mogao dogoditi taj prvi interview, posao sam 3 maila sa tim pitanjem, a odgovor je uvijek isti: "Još nema interviewa".


Unaprijed hvala na odgovorima!  ;D

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Hello! Prijavio sam se za posao na brodu.
« Reply #1 on: 20/June/2013 »

Zovi,salji mailove, odi do agencije ako ti je usput.
Konstantno ih podsjecaj da postojis i da si jos zaintereisiran za posao.
I dobrodosao  :uzdravlje:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Hello! Prijavio sam se za posao na brodu.
« Reply #2 on: 20/June/2013 »
Ako želiš pojesti ćevape kod Muje, a trenutno ih nema, hoćeš li otići kući i čekati 3 mjeseca da ti Mujo pošalje mail kada mu stignu, ili ćeš otići kod Hase i pojesti ćevape odmah?
U protekla 3 mjeseca je bilo sijaset ponuda za bar 20 raznih pozicija po raznim kompanijama.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline snowflake

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Hello! Prijavio sam se za posao na brodu.
« Reply #3 on: 20/June/2013 »
Ako želiš pojesti ćevape kod Muje, a trenutno ih nema, hoćeš li otići kući i čekati 3 mjeseca da ti Mujo pošalje mail kada mu stignu, ili ćeš otići kod Hase i pojesti ćevape odmah?
U protekla 3 mjeseca je bilo sijaset ponuda za bar 20 raznih pozicija po raznim kompanijama.

Dakle slao sam mailove, ali  nisam u poziciji otići do njih jer ja sam i Splita, a agencija je u Zagrebu.

Želiš reći da se obratim drugim agencijama? :)

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Re: Hello! Prijavio sam se za posao na brodu.
« Reply #4 on: 20/June/2013 »
Dakle slao sam mailove, ali  nisam u poziciji otići do njih jer ja sam i Splita, a agencija je u Zagrebu.

Želiš reći da se obratim drugim agencijama? :)

Obavezno ! :deda:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline snowflake

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Hello! Prijavio sam se za posao na brodu.
« Reply #5 on: 20/June/2013 »
Obavezno ! :deda:

Oprosti ali po ovome šta sam vidio, EP mi se čini kao najprofesionalnija i najozbiljnija agencija kod nas, a nema ni jedna dovoljno blizu da mogu otići osobno, znači pitanje je kome se obratiti.  :hmm:

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Re: Hello! Prijavio sam se za posao na brodu.
« Reply #6 on: 20/June/2013 »
Ako želiš pojesti ćevape kod Muje, a trenutno ih nema, hoćeš li otići kući i čekati 3 mjeseca da ti Mujo pošalje mail kada mu stignu, ili ćeš otići kod Hase i pojesti ćevape odmah?
U protekla 3 mjeseca je bilo sijaset ponuda za bar 20 raznih pozicija po raznim kompanijama.

Iz mog iskustva sa doticnim Mujom, taj nema dve chuke u glavi, totalni neprofesionalizam  +U+

Offline snowflake

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Hello! Prijavio sam se za posao na brodu.
« Reply #7 on: 20/June/2013 »
Iz mog iskustva sa doticnim Mujom, taj nema dve chuke u glavi, totalni neprofesionalizam  +U+

Dakle koja je alternativa dotičnom Muji?  :hmm:

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Re: Hello! Prijavio sam se za posao na brodu.
« Reply #8 on: 20/June/2013 »
Dakle koja je alternativa dotičnom Muji?  :hmm:

ako hoces prekookeance idi kod Hase u Safe Cruise , imaju uvek sveze cevape sa lukom !!! Ja sam bila zadovoljna sa njima dosta. Druga beogradska agencija je katastrofa salabajzerska, opet, iz mog iskustva govorim (posle 10 mejlova i zivkanja nisam udostojena ni jedne reci od strane doticnog Sulje iz agencije koju ne bih reklamirala).  Javi kako je proslo :)

Offline Moon

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile

Offline snowflake

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Hello! Prijavio sam se za posao na brodu.
« Reply #10 on: 20/June/2013 »
ako hoces prekookeance idi kod Hase u Safe Cruise , imaju uvek sveze cevape sa lukom !!! Ja sam bila zadovoljna sa njima dosta. Druga beogradska agencija je katastrofa salabajzerska, opet, iz mog iskustva govorim (posle 10 mejlova i zivkanja nisam udostojena ni jedne reci od strane doticnog Sulje iz agencije koju ne bih reklamirala).  Javi kako je proslo :)

Ali ako se ja prijavim u beogradsku agenciju, znači li to da ću morati tamo na interview?

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Hello! Prijavio sam se za posao na brodu.
« Reply #11 on: 20/June/2013 »
Ali ako se ja prijavim u beogradsku agenciju, znači li to da ću morati tamo na interview?
Ako zelis da ides na brod ne bi trebao da se predomisljas, na brodu ces u toku jedne noci proci i vise vremenskih zona. Ja sam putovao 7 sati na preliminarni intervju, tako da se spremi i pravac u  Beograd. Kao sto je rekao doticni iz EP, ''takvih kao vi ima na stotine''. :)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Hello! Prijavio sam se za posao na brodu.
« Reply #12 on: 21/June/2013 »
a sto da ne dodjes do beograda..imas cak misim i voz direktno ,,jeftina karta ,ja isao u Rijeku sa njim ,,,evo kako bi ja to odradio ,,,,
kupiti : povratnu voznu kartu sa spavacim kolima ( napomenuti pri kupovini karte)
          4 velika sendvica sa sunkom i ostalim za*****ancijama
          pivo ili sok   bolje pivo nema treme kasnije ,(moze da zaplice jezik pri pokazivanju engleskog )
          nesto slatko ,,,oce i secer da padne u vozu :)
         
Pripremiti :kartu ili plan kako dodci od zeleznicke stanice do novog beogarda
              dokumentaciju
              brojeve telefona od agencije ( mobilne )
              najaviti se agenciji ( dobri su momci imaju strpljenja pa te mogu i sacekati ako kasnis )
              kondom ( mozda ti se posreci u vozu dok jedes sendvic i naidje gladna cica ) :D
       
Vratis se kuci  bio do Bg.a ...pojeo sendvice ,,,malo se druzio ,,,sredio posao na kruzer   boli te uvoooo :)   to je samo 24 sata tvog zivota    do sad si potrosio 6 meseci nisi nista uradio :)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Hello! Prijavio sam se za posao na brodu.
« Reply #13 on: 21/June/2013 »

              kondom ( mozda ti se posreci u vozu dok jedes sendvic i naidje gladna cica ) :D
      

Zašto zaključuješ da je čovjek toliko sličan tebi?
Zapravo, isključio si sve homoseksualace, vegetarijance, ... mislim da je i katolička crkva protiv upotrebe kondoma, znači i sve katolike ..., zatim sve koji imaju auto, motocikl .., koji više vole autobus, ili imaju para za avion ..., sve oženjene koji žele biti vjerni svojoj ženi ..., zatim sve impotentne ..   ccc ..

 no;;;
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Re: Hello! Prijavio sam se za posao na brodu.
« Reply #14 on: 21/June/2013 »
a sto da ne dodjes do beograda..imas cak misim i voz direktno ,,jeftina karta ,ja isao u Rijeku sa njim ,,,evo kako bi ja to odradio ,,,,
kupiti : povratnu voznu kartu sa spavacim kolima ( napomenuti pri kupovini karte)
          4 velika sendvica sa sunkom i ostalim za*****ancijama
          pivo ili sok   bolje pivo nema treme kasnije ,(moze da zaplice jezik pri pokazivanju engleskog )
          nesto slatko ,,,oce i secer da padne u vozu :)
         
Pripremiti :kartu ili plan kako dodci od zeleznicke stanice do novog beogarda
              dokumentaciju
              brojeve telefona od agencije ( mobilne )
              najaviti se agenciji ( dobri su momci imaju strpljenja pa te mogu i sacekati ako kasnis )
              kondom ( mozda ti se posreci u vozu dok jedes sendvic i naidje gladna cica ) :D
       
Vratis se kuci  bio do Bg.a ...pojeo sendvice ,,,malo se druzio ,,,sredio posao na kruzer   boli te uvoooo :)   to je samo 24 sata tvog zivota    do sad si potrosio 6 meseci nisi nista uradio :)

 :rofl: o maj gad ismeja' se ja