Author Topic: KOUZON...kakva je provjera preko skypa  (Read 5959 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lukas86

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
  • you will be assimilated
    • View Profile
Poz.ljudi..ako moze pomoc? :moli:
Imao sam intervju za brod preko agen.Kouzon...i prosao pa imao neku obuku dva dana za room service i test...pa sad cekamo opet neku provjeru preko skypa! :pad:
Interesuje me kakva su pitanja i sta sve moram da znam,koliko traje i to? -()-

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: KOUZON...kakva je provjera preko skypa
« Reply #1 on: 23/June/2013 »
Poz.ljudi..ako moze pomoc? :moli:
Imao sam intervju za brod preko agen.Kouzon...i prosao pa imao neku obuku dva dana za room service i test...pa sad cekamo opet neku provjeru preko skypa! :pad:
Interesuje me kakva su pitanja i sta sve moram da znam,koliko traje i to? -()-
I ja sam bio na tom treningu. Rekao je covjek 100 puta da ce nas pitati pitanja iz onih skripti sto su nam dali i da narocito obratimo paznju na pitanja koja nismo znali na testu.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Bujah

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
  • sailing the seas of cheese
    • View Profile
Re: KOUZON...kakva je provjera preko skypa
« Reply #2 on: 23/June/2013 »
Poz.ljudi..ako moze pomoc? :moli:
Imao sam intervju za brod preko agen.Kouzon...i prosao pa imao neku obuku dva dana za room service i test...pa sad cekamo opet neku provjeru preko skypa! :pad:
Interesuje me kakva su pitanja i sta sve moram da znam,koliko traje i to? -()-
             Ako si imao obuku 2 dana znaci da si prosao kod ljudi iz agencije....iduce sto sledi je glavni interview sa ljudima iz kompanije moguce da ces preko Skype-a...bas sam i ja bio  na obuci kod njih u Beogradu ....sad cekamo na glavni interview koji kako rekose bice od 12-og do 15-og jula verovatno u Skopju...lakse bi bilo preko skype-a ....GOD HELP US...

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: KOUZON...kakva je provjera preko skypa
« Reply #3 on: 23/June/2013 »
             Ako si imao obuku 2 dana znaci da si prosao kod ljudi iz agencije....iduce sto sledi je glavni interview sa ljudima iz kompanije moguce da ces preko Skype-a...bas sam i ja bio  na obuci kod njih u Beogradu ....sad cekamo na glavni interview koji kako rekose bice od 12-og do 15-og jula verovatno u Skopju...lakse bi bilo preko skype-a ....GOD HELP US...
Rekao je covjek da cemo svi imati jos jedan Skype intervju sa ljudima iz agencije prije glavnog intervjua, cisto da provjere jesmo li ucili ono sto su nam dali, a da obratimo paznju na pitanja koja nismo znali na testu. Receno je da nas nece pustiti na glavni intervju sve dok ne zadovoljimo na tom Skype intervjuu.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Bujah

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
  • sailing the seas of cheese
    • View Profile
Re: KOUZON...kakva je provjera preko skypa
« Reply #4 on: 23/June/2013 »
Rekao je covjek da cemo svi imati jos jedan Skype intervju sa ljudima iz agencije prije glavnog intervjua, cisto da provjere jesmo li ucili ono sto su nam dali, a da obratimo paznju na pitanja koja nismo znali na testu. Receno je da nas nece pustiti na glavni intervju sve dok ne zadovoljimo na tom Skype intervjuu.

   Hm...zanimljivo...mozda ste bili mnogo losi na preliminarnom  oT ...sala mala  :uzdravlje: sve u svemu srecno

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: KOUZON...kakva je provjera preko skypa
« Reply #5 on: 23/June/2013 »

   Hm...zanimljivo...mozda ste bili mnogo losi na preliminarnom  oT ...sala mala  :uzdravlje: sve u svemu srecno
Pa bilo je 50ak ljudi na treningu i svima je tako receno. Prije nisu provjeravali znanje putem Skype intervjua, ali su nam rekli da su to skoro uveli, tako da se i ti pripremaj, jer mozda ce i tebi javiti za Skype intervju. Ni njima nije u interesu da nas nespremne posalju na glavni intervju. Nama je receno da ce intervju za Princess biti od 10-12 jula u Beogradu.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline lukas86

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
  • you will be assimilated
    • View Profile
Re: KOUZON...kakva je provjera preko skypa
« Reply #6 on: 23/June/2013 »
Rekao je covjek da cemo svi imati jos jedan Skype intervju sa ljudima iz agencije prije glavnog intervjua, cisto da provjere jesmo li ucili ono sto su nam dali, a da obratimo paznju na pitanja koja nismo znali na testu. Receno je da nas nece pustiti na glavni intervju sve dok ne zadovoljimo na tom Skype intervjuu.

Hvala...znaci pitanja sa testa,jos kad bih ih se sjetio svih..al ok.
Nego..malo mi cudno da bilo koja pozicija iz retoran dep.mora sve znati i isto se provjerava!? ""]]


Offline Bujah

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
  • sailing the seas of cheese
    • View Profile
Re: KOUZON...kakva je provjera preko skypa
« Reply #7 on: 23/June/2013 »
Pa bilo je 50ak ljudi na treningu i svima je tako receno. Prije nisu provjeravali znanje putem Skype intervjua, ali su nam rekli da su to skoro uveli, tako da se i ti pripremaj, jer mozda ce i tebi javiti za Skype intervju. Ni njima nije u interesu da nas nespremne posalju na glavni intervju. Nama je receno da ce intervju za Princess biti od 10-12 jula u Beogradu.
Ah onda cool spremajte se ...nas su zveknuli na Celebrity...srecno u svakom slucaju

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: KOUZON...kakva je provjera preko skypa
« Reply #8 on: 23/June/2013 »
Hvala...znaci pitanja sa testa,jos kad bih ih se sjetio svih..al ok.
Nego..malo mi cudno da bilo koja pozicija iz retoran dep.mora sve znati i isto se provjerava!? ""]]


Trebamo radi sebe nauciti sto vise, da pred intervju ne razmisljas da li ce ti postaviti nesto sto ne znas. A sada su dosta promjenili kriterijum, bar kako citam na forumu, pa vise traze od kandidata, jer sada imaju mogucnost veceg izbora zbog velikog broja kandidata.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Bujah

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
  • sailing the seas of cheese
    • View Profile
Re: KOUZON...kakva je provjera preko skypa
« Reply #9 on: 23/June/2013 »
A sada su dosta promjenili kriterijum, bar kako citam na forumu, pa vise traze od kandidata, jer sada imaju mogucnost veceg izbora zbog velikog broja kandidata.
  Nesto nacuh sad dok smo imali "zbivanje" preko Kouzon-a da sve vise traze nase ljude...ex Yu...iz kojih razloga nisam bas ukapirao(verovatno "objasnjavamo" neke stvari) ali da kompanije navodno polako odpisuju filipinose i indijce...

Offline Clair

  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
Re: KOUZON...kakva je provjera preko skypa
« Reply #10 on: 23/June/2013 »
Bujah i ti si za Celebrity, možeš li napisati koja pozicija?
Vama je rečeno da je finalni za Celebrity od 12-15. jula?

Offline Bujah

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
  • sailing the seas of cheese
    • View Profile
Re: KOUZON...kakva je provjera preko skypa
« Reply #11 on: 23/June/2013 »
Bujah i ti si za Celebrity, možeš li napisati koja pozicija?
Vama je rečeno da je finalni za Celebrity od 12-15. jula?
   Tako rece Milan "ocekujte oko 12-og do 15-og jula finalni...ja idem kao "housekeeper" da ne bih cekao naredno ukrcavanje...ma ko to zna mozda i za ovo ukrcavanje izvisimo za pocetak septembra..ali ko ce ga znati sve zavisi
   P.S. zao mi je one zene koja je jedina bila za Youth Stuff...nek je bog cuva...po meni treba za tako nesto imati zivce ahahahah  :neee:

Offline Sparrow

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Re: KOUZON...kakva je provjera preko skypa
« Reply #12 on: 23/June/2013 »
Sto se tice te Skype provere samo opusteno, to je malo zastrasivanje sa njihove strane kako bi vi sto ozbiljnije ovo shvatili i krenuli sa bubanjem odmah... Ja sam imao obuku u martu gde su nam isto tako najavili tu skype proveru i servirali pricu da ce oni proveriti svakog kandidata pred glavni jer nece da se brukaju pred kompanijom i salju ne spremne kandidate...

Offline Mujka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: KOUZON...kakva je provjera preko skypa
« Reply #13 on: 25/June/2013 »
Poštovanje buduće kolege     :pilot:
I ja sam dobio email,rečeno mi je da će skype interview biti sutra ili prekosutra .
Moramo biti u odijelu  :rolleyes:
Bit će to u redu ba ,take it easy, nema ništa od brige,samo prodaja Lexaurina ide bolje  ::yes::
Obrati pažnju na par vrsta bijelog i crvenog vina,par internacionalnih jela,"how to approach to the guest" itd.
Previše smo smo se uvukli da bi nas sad zahebali  :plovim:

Da fak I am doinn" on this place ?

Offline Bujah

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
  • sailing the seas of cheese
    • View Profile
Re: KOUZON...kakva je provjera preko skypa
« Reply #14 on: 26/June/2013 »
Juce sam bas bio u kontaktu sa drugarom dok smo slali recommendation letter itd. mi "sljakeri" smo bili na obuci 1 dan a "gospoda" 2 dana lol te im rekose taj drugi dan da ce za Celebrity biti skype intervju...navodno necemo ici na interview face to face....to je malo olaksavajuce  :yeah: