Author Topic: da li treba da ocekujem bilo kakav odgovor od Vikinga?  (Read 9109 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline t0fz88

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
ja sam poslao CV preko official Viking sajta ( ne preko agencije) pre nekih 10ak dana....

odo mi je prvi put da to radim i posto vidim da je par vas dobilo pozive, malo me demoralise jer ja nisam dobio nikakav odgovor( ni pozitivan ni negativan)

koliko se obicno ceka na bilo kakav odgovor?  :pop:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

koliko se obicno ceka na bilo kakav odgovor?  :pop:

Kupusamo malo, je li?  :rtfm:
I to već sa prvim postom.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline t0fz88

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
to je drugacija situacija, tu su ljudi vec prosli intervju i cekaju poziv na brod....

ja sam pitao da li treba da ocekujem bilo kakav odgovor od Vikinga ( posto vidim da zovu ljude), a ja nisam dobio nikakav povratni mail...

 :rtfm: tebi  :run:


kako god bilo mene samo interesuje stanje oko njihovog odgovora, i da li, ako nisam pozvan na intervju u narednih 15 dana od moje prijave, to znaci da ih ne interesujem...?

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
uuuuuu ovo postaje zanimljivo  :pop:

ovo je izgleda Cak Noris - banovace nam Sefa  :hmm:

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
 :pop:
audaces fortuna iuvat

Offline Bujah

  • Registered
  • *
  • Posts: 47
  • sailing the seas of cheese
    • View Profile
uuuuuu ovo postaje zanimljivo  :pop:

ovo je izgleda Cak Noris - banovace nam Sefa  :hmm:
Kud zapoceh konverzaciju j*** me Tito  oT ....sve u svemu idem i ja 26-og pa sta bude da bude  :pilot:

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
to je drugacija situacija, tu su ljudi vec prosli intervju i cekaju poziv na brod....

ja sam pitao da li treba da ocekujem bilo kakav odgovor od Vikinga ( posto vidim da zovu ljude), a ja nisam dobio nikakav povratni mail...

 :rtfm: tebi  :run:


kako god bilo mene samo interesuje stanje oko njihovog odgovora, i da li, ako nisam pozvan na intervju u narednih 15 dana od moje prijave, to znaci da ih ne interesujem...?

Ja cekam vise od mjesec dana i znam da ce me kontaktirati jednom, samo pitanje je kada.

Offline t0fz88

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
We have received your application and would like to thank you for your interest in Viking River Cruises! We hereby inform you that your CV has left a positive impression with us.
However, to provide us with more details about your last professional activities, we kindly ask you to send your written references and recommendation letters from all previous employers, evaluating your work performance and personal conduct....


...pise i da su trenutno sva mesta popunjena ali posto izbacuju jos koji brod da ce verovatno biti  kasnije ....

aplicirao sam za young chef, pa ako ima neko ko je isao na slicnu poziciju da me uputi kako je prosao intervju (sta sve ocekuju)

Offline Majk

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
  • Country: Serbija
  • Company: Viking Cruise
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Housekeeper
Pozdrav, uvek kazu da su sva mesta popunjena, ali te pozovu na intrviju, pa ako prodjes onda si na listi cekanja, dok se nepojavi slobodno mesto. Ja sam cekao na interviju od februara do 26. Juna, ali se isplatilo, bar mislim, tako da malo strpljenja i .... ;)

Offline Bato

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Isto i ja, bio na intervju na 25.Juna i stigli su rezultati da sam prosao  i sad sam na listu cekanja...

Offline t0fz88

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
e pa super... kakav je intervju ? ja sam aplicirao za Young chef, pa jel ima neki prakticni deo i sta podrazumeva ?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kakav je to "young chef", da nije "junior chef" možda?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline t0fz88

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile

Offline krotedimiska

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Zdravo svima... Prijatelj koji radi na Vikingu me preporucio u office i poslao moj CV... Sutradan sam dobio mail da posaljem kompletnu aplikaciju na mail office-a, poslao sam 16og Avgusta ali jos uvek nema odgovora iz office-a.... Zanima me jel svima odgovore na aplikaciju i jel bi bilo pametno da kontaktiram coveka iz office-a, cisto da pitam dali si dobili aplikaciju na mail?.... Inace vec imam radno iskustvo na Carnivalu.... Hvala unapred  :hmm:

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Tesko da ce ti odgovoriti, jedino ako dobijes kontakt HR menagera.